کد خبر: 1653010/50 زمان: 09:40   1398/09/11 بازدید: 16,087

سوت‌ها علیه سیمئونه به دلیل تعویض ژائو فلیکس

در جریان دیدار دیشب اتلتیکو مادرید و بارسلونا، تعویض ژائو فلیکس پدیده پرتغالی این تیم خشم هواداران را برانگیخت و باعث شد آنها اعتراض‌شان را با سوت زدن علیه سیمئونه نشان دهند.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار دیشب دو تیم اتلتیکو مادرید و بارسلونا که در خانه اتلتیکو، واندا متروپولیتانو برگزار شد بارها و بارها شاهد سوت زدن‌های ممتد تماشاچیان بود. البته بیشتر این سوتها از سوی هواداران در مخالفت با آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی بارسلونا زده شد که در تابستان گذشته این تیم را ترک کرده و راهی بارسا شد. هواداران اتلتیکو که گریزمان را خائن می‌دانند در این بازی بارها با سوت زدن علیه‌اش نشان دادند که از گریزمان دل خوشی ندارند.

 

ولی سوت زدن اتلتیکویی‌ها تنها علیه گریزمان نبود. چرا که هواداران این تیم زمانی که در دقیقه 66بازی، ژائو فلیکس پدیده پرتغالی این تیم توسط دیگو سیمئونه از بازی بیرون کشیده شد تا ویتولو به جای او وارد میدان شود از این تصمیم سرمربی‌شان بسیار ناراحت شده و برای نشان دادن این ناراحتی علیه او به سوت زدن پرداختند.

 

 

علت این بود که فلیکس تا آن زمان نمایش خیلی خوبی داشت و هواداران نمی‌فهمیدند که چرا یکی از بهترین بازیکنان تیم‌شان باید به این زودی تعویض شود.

 

 

این اولین بار نیست که تعویض کردن یا بازی ندادن ژائو فلیکس توسط دیگو سیمئونه انتقاد هواداران اتلتیکو را علیه او برانگیخته. البته نباید فراموش کرد که ستاره 20ساله پرتغالی اخیرا از بند مصدومیت رهایی یافته.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.