کد خبر: 1653021/47 زمان: 10:15   1398/09/11 بازدید: 11,796

تلاش جانانه‌ی کمال برای بازگشت به میدان

کمال کامیابی‌نیا هافبک دفاعی شماره ی ۱۱ تیم پرسپولیس در تمرینات این تیم تلاش زیادی انجام میدهد تا به ترکیب اصلی بازگردد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال پرسپولیس پس از لغو بازی با نساجی، دور جدید تمرینات خود را از روز گذشته در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرد و کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی این تیم نیز در تمرین حضور داشت. او که هنوز در این فصل بازی نکرده، پا به پای دیگر بازیکنان تلاش می‌کند و امیدوار است مورد توجه کالدرون قرار گیرد.

 

کامیابی نیا حدود یک هفته پیش از شروع لیگ نوزدهم از ناحیه کتف آسیب دید و تصمیم گرفت تا کتف خود را به تیغ جراحان بسپارد. همین موضوع سبب شد تا سرخ ها با بحرانی جدید روبرو شوند اما محسن ربیع خواه و احمد نوراللهی در این پست درخشان ظاهر شدند و جای خالی کامیابی نیا را پر کردند.

 

البته در چند بازی نظیر دیدار مقابل سپاهان جای خالی کامیابی نیا حس شد چرا که در این دیدارها فاکتور جنگندگی از اهمیت بیشتری برخوردار بود و کامیابی نیا در این مورد نسبت به دو بازیکن دیگر برتری خاصی دارد. همچنین کمال در موضوع بازیسازی به صورت محسوس نسبت به ربیع خواه بهتر است و پاس های رو به جلوی بیشتری می‌دهد. همچنین نباید از حضور کمال در حملات نیز غافل شد.

 

با این وجود، علی رغم گذشت یک ماه از بازگشت کامیابی نیا به تمرینات اما هنوز او به زمین نرفته و کالدرون نمی‌خواهد روی این ستاره شماره ۱۱ ریسک کند. اما شاید در شرایطی که پرسپولیس نیاز مبرمی به سه امتیاز بازی بعدی دارد، حضور کمال در ترکیب شرایط را به سود این تیم تغییر دهد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.