حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1653046/50 زمان: 11:18   1398/09/11 بازدید: 25,404

آدیداس خوشحال، نایک ناراحت از کلینزمن

اولین جنجال کلینزمن؛ فیلم گرفتن با موبایل

فیلم گرفتن یورگن کلینزمن با موبایل شخصی‌اش از هواداران هرتا برلین، به خصوص با توجه به آرم اسپانسر شخصی او روی قاب گوشی موبایل در آلمان جنجالی شده است.

به گزارش "ورزش سه"، یورگن کلینزمن، سرمربی جدید هرتابرلین که در روزهای اخیر به عنوان سرمربی جدید این تیم منصوب شده پیش از شروع اولین بازی رسمی خود به عنوان سرمربی هرتا، در بازی‌ای که در استادیوم خانگی این تیم برگزار می‌شود، تلفن موبایل خود را از جیب بیرون آورده و مشغول فیلمبرداری از تشویق‌های هواداران هرتا شد.

 

اما آنچه مورد توجه ناظران قرار گرفت و حالا باعث شده این کار کلینزمن در آلمان جنجالی شود این است که در تصاویر ثبت شده از کلینزمن روی قاب موبایل او آرم اسپانسر شخصی او، آدیداس، به وضوح دیده می‌شود و این در حالی است که اسپانسر رسمی باشگاه هرتا، نایک است و بعید به نظر می‌رسد نایک از این حرکت سرمربی هرتا راضی باشد.

 

 

کلینزمن که در همان زمانی که با موبایل خود در حالیکه آرم آدیداس را جلوی دوربین‌ها به نمایش می‌گذاشت، کاپشنی به تن داشت که آرم نایک بر روی آن خودنمایی می‌کرد. کلینزمن بعد از بازی در پاسخ به سوالهای خبرنگاران در این باره عذرخواهی کرد و گفت:" متاسفم. اصلا فکر نمی‌کردم که روی قاب موبایلم آرم آدیداس باشد". کلینزمن در ادامه گفت که آن موبایل را همسرش به او هدیه داده و گفت قصد دارد آرم آدیداس روی قاب گوشی‌اش را با نشان باشگاه هرتا عوض کند.

 

 

کلینزمن در ادامه با اشاره به اینکه از خواندن سرود هرتا توسط هواداران تحت تاثیر قرار گرفته و برای همین با موبایل شروع به فیلمبرداری کرده گفت:" کار من یک واکنش ناگهانی بود. من سرود هرتا را خیلی دوست دارم و هر وقت که برای دیدن پسرم به اینجا آمده‌ام و به ورزشگاه سر زده‌ام از این سرود واقعا لذت برده‌ام". جاناتان، پسر کلینزمن از سال 2017 تا 2019 به عنوان دروازه‌بان در هرتا برلین فعالیت کرده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.