کد خبر: 1653074/39 زمان: 13:19   1398/09/11 بازدید: 79,208

فتاحی: قلعه نویی اجازه نداد فیلم حرکات زشت‌شان را منتشر کنیم

حمله تند سپاهان به استقلال؛ هوچی‌گری نکنید!

سرپرست تیم سپاهان به صحبت های مدیران و دست اندرکاران باشگاه استقلال درباره اشتباهات داوری واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش‌سه"، بعد از دیدار سپاهان و استقلال که مشخص شد محمدحسین زاهدی فر داور مسابقه پنالتی واضح را برای آبی ها نگرفته، اعتراضات گسترده ای از سوی مقامات باشگاه استقلال در رسانه ها مطرح شد. حالا اما ادامه دار شدن این فضای رسانه ای باعث تکدر خاطر سپاهانی ها شده است.


رضا فتاحی، سرپرست تیم سپاهان در واکنش به این مسائل به خبرنگار "ورزش سه" گفت: قبل از هرچیز باید درباره شادی اعضای تیم بعد از گل دوم خودمان صحبت کنم. شما می دانید وقتی در چهارمین دقیقه از وقت اضافی یک تیم به گل می رسد و آن گل تیم را از شکست مقابل استقلال رهایی می دهد، شرایط خاصی حکم فرما می شود و شادی کردن مساله ای عادی تلقی می شود. البته هیچ کدام از اعضای تیم ما شادی غیرمتعارفی انجام ندادند و مثل برخی تیم ها مربی مان را جلوی نیمکت بابت کسب تساوی روی هوا نینداختیم! پس این مساله عجیب نیست.


وی ادامه داد: برای ما عجیب است که یک پنالتی برای استقلال نگرفتند و آنها همه چیز را زیر پا گذاشته و سعی دارند فضا را متشنج کنند. سرمربی تیم ما بعد از بازی شهامت داشت و اعلام کرد که داور در صحنه پنالتی اشتباه کرده است. اما کاش آن پنالتی از سوی آقای زاهدی فر گرفته می شد تا از آن پس داور بتواند با آرامش کارش را ادامه دهد و برای سرپوش گذاشتن روی آن اشتباه بلاهای بدتری از سر ما نیاورد. بعد از آن شرایطی که بر بازی حکمفرما شد، خطای پنالتی روی میرزایی نادیده گرفته شد و داور از اخراج روزبه چشمی و عارف غلامی دو بازیکن استقلال هم چشم پوشی کرد. 


سرپرست سپاهان همچنین گفت: مساله دیگر اینکه ما فیلم هایی از حرکات برخی مربیان استقلال بعد از گل دوم استقلال داریم که از عرف به دور است. آنهایی که بعد از گل جلوی نیمکت ما آمدند و حرکات زشتی کردند و حتی یکی از مربیان استقلال بارها بعد از پایان بازی از آقای قلعه نویی عذرخواهی کردند. ما تصاویر این حرکات زشت را داریم اما آقای قلعه نویی اجازه ندادند که این فیلم ها را منتشر کنیم. 


فتاحی با اعلام هشدار به مسئولان استقلال تاکید کرد: اگر استقلالی ها به هوچی گری رسانه ای خود ادامه بدهند، برخلاف میل باطنی و البته دستور سرمربی تیم مجبور می شویم فیلم هایی که از اقدامات مربیان استقلال داریم را روی سایت باشگاه بگذاریم تا همه متوجه شوند چه حرکات زشتی انجام شده است.


وی درباره اشتباهات داوری علیه سپاهان در بازی های گذشته بیان کرد: تمام کارشناسان داوری بر این موضوع صحه گذاشتند که پنالتی پارس جنوبی مقابل ما به اشتباه گرفته شده؛ پنالتی ای که ما را از برد محروم کرد و البته باعث شد رکورد گل نخوردن مان هم شکسته شود. با این حال یکماه از آن مسابقه گذشته و هرگز فضای رسانه ای فوتبال را آلوده نکردیم چون اعتقاد داریم اشتباه داوری جزئی از فوتبال است.


فتاحی در پایان افزود: استقلالی ها ظاهرا یادشان رفته که در بازی با تراکتور در شهر تبریز باید مهاجم خارجی شان در همان دقایق ابتدایی اخراج می شد. اتفاقی که یک اشتباه داوری بود و استقلال از آن سود برد. پس مسئولان استقلال بهتر است در این شرایط دست از چنین اقداماتی بردارند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.