حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1653120/51 زمان: 17:12   1398/09/11 بازدید: 52,723

واکنش وزارت ورزش به مراسم برترین های آسیا  

 بیرانوند قطعا باید مرد سال آسیا می شد 

وزارت ورزش وجوانان نسبت به عدم انتخاب دروازه بان ملی پوش ایرانی واکنش نشان داد و  او را شایسته انتخاب مرد سال آسیا دانست.

به گزارش "ورزش سه " دروازه بان  ملی پوش ایرانی باشگاه پرسپولیس با وجود قرار گرفتن در بین سه بازیکن برتر سال آسیا عنوان نخست این عنوان را به اکرم عفیف ملی پوش تیم ملی قطر واگذار کرد.


 در همین رابطه عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان درباره انتخاب مرد سال فوتبال آسیا اظهار داشت: علیرضا بیرانوند دروازه‌بانی در کلاس جهانی است و همگان دیدند نمایش خیره‌کننده و ارزشمند بیرانوند در جام جهانی 2018 روسیه تحسین کارشناسان جهانی را به دنبال داشت، ولی کنفدراسیون فوتبال آسیا او را ندید!


معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: سال 2018 باید قطعاً بیرانوند مرد سال فوتبال آسیا می‌شد و مانند امسال لابی‌های ناجوانمردانه و مغایر با روح ورزش از سوی برخی کشورهای عربی و انتخاب های جهتدار AFC به راحتی حق فوتبال ایران را در چنین موقعیت‌هایی تضییع می‌کند.


احمدی افزود: حضور علیرضا بیرانوند در جمع سه بازیکن برتر آسیا مایه مباهات فوتبال ایران و هواداران پرشمار ورزش و فوتبال ملی است و قطعاً این انتخاب‌های نامنصفانه ذره‌ای از ارزش‌های او کم نمی‌کند و همچنان بهترین دروازه‌بان آسیاست.


معاون وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: حمایت از چهره‌های ورزشی و قهرمانان ورزشی مسئولیت و رسالت وزارت ورزش و جوانان است و برای حفظ شأن و منزلت آنها هر گونه پیگیری و حمایت لازم انجام خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.