حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1653132/48 زمان: 18:21   1398/09/11 بازدید: 40,709

الگوبرداری موفق منصوریان از استراماچونی

سیستم استقلالی ذوب‌آهن برابر پرسپولیس

ذوب‌آهن با استفاده از سیستم سه دفاعه تا به اینجا دو نتیجه خوب به دست آورده و می‌خواهد با همین روند برابر پرسپولیس قرار بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از حساس ترین بازی‌های هفته سیزدهم در اصفهان و ورزشگاه فولادشهر بین دو تیم ذوب‌آهن و پرسپولیس برگزار می‌شود. جایی که علیرضا منصوریان به دنبال سومین پیروزی پیاپی خانگی است و پرسپولیس به همراه کالدرون می‌خواهد بار دیگر به جمع مدعیان بازگردد.

ذوبی‌ها بعد از ابقای سرمربی خود در دو بازی چهار امتیاز به دست آوردند و هیچ گلی نیز دریافت نکرده‌اند. در این بین منصوریان الگو برداری موفقی از استراماچونی انجام داد و با استفاده از سیستم سه دفاع تا به اینجا موفق است. وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی و هادی محمدی به طور همزمان در دفاع قرار می‌گیرند. این سیستم برای زمانی است که ذوب‌آهن در حمله است. اما زمانی که تیم مقابل حمله می‌کند دانیال اسماعیلی فر از وینگر راست و مسعود ابراهیم زاده از وینگر چپ به عقب آمده و تبدیل به مدافع می‌شوند تا پنج دفاعه شود.

 

در این بین، زمان حمله اسماعیلی فر و ابراهیم زاده دو بازیکن سرعتی هستند که به حمله اضافه می‌شوند تا حملات این تیم از کناره ها افزایش پیدا کند. سیستمی که این روزها با تصمیم استراماچونی در استقلال پیاده می‌شود و نمایش بسیار خوبی دارند و حالا علی منصوریان نیز برای رهایی از این مهلکه الگو برداری موفقی را انجام داده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.