حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1653736/41 زمان: 18:05   1398/09/14 بازدید: 68,763

لغزش سپاهان در وطنی؛

صدرنشینی استقلال با درخشش دو پرسپولیسی

تیم فوتبال سپاهان مانند سال گذشته نتوانست بیشتر از یک امتیاز از قائمشهر با خود به اصفهان ببرد.

به گزارش "ورزش‌سه"،  سپاهان در ورزشگاه وطنی خیلی زود از حریفش پیش افتاد تا در ادامه کار راحت تری داشته باشد، ولی شروع نیمه دوم با اتفاقات غیر منتظره ای همراه شد تا در پایان نتیجه 2 بر 2 روی اسکوربورد ثبت شود و سپاهان بیشتر از یک امتیاز از این مسابقه حساس نگیرد؛ آن هم در شرایطی که استقلال همین چند هفته پیش بود که شاگردان مهاجری را در ورزشگاه خانگی اشان شکست داده بود.


30 دقیقه پیش از اینکه دیدار سپاهان آغاز شود، استقلال در تهران به مصاف شهر خودرو رفته بود و در پایان با ادامه درخشش دیاباته و قائدی توانست سه امتیاز پراهمیت بگیرد و به صدر جدول برسد.

 


شاگردان امیرقلعه نویی با پایان نیمه اول که البته با پیروزی آنها هم پایان یافته بود، می دانستند که باید با پیروزی از قائمشهر خارج شوند ولی در نیمه دوم بازیکنان نساجی هم در بخش هجومی و هم در بخش تدافعی عملکرد خوبی داشتند تا شکست یک بر صفر را با پیروزی و سپس تساوی 2 بر 2 عوض کنند.


در این مسابقه علیرضا حقیقی به خصوص در زمانی که سپاهانی ها برای زدن گل برتری تلاش می کردند، دو سه واکنش خوب داشت و در خط هجومی هم عباس زاده بود که تیمش را به بازی بازگرداند.

 


این مسابقه در نهایت با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت و سپاهان به امتیاز 24 رسید ولی استقلال که روند بسیار خوبی دارد، با کسب سه امتیاز در ورزشگاه آزادی 25 امتیازی شد و حالا پس از هفته ها صدر جدول را از شاگردان امیرقلعه نویی و یحیی گل محمدی گرفته و یک رقیب جدی را به آنها معرفی کرده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.