حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1653757/24 زمان: 19:03   1398/09/14 بازدید: 14,967

جلالی: دیگر نمی‌دانم چه باید بکنم که پیروز شویم

سرمربی گل گهری ها پس از پایان دیدار تیمش برابر نفت مسجدسلیمان در نشست خبری به صحبت پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، مجید جلالی پس از پایان دیدار امروز تیمش گفت: من نمی دانم که ما باید چه کار کنیم تا بتوانیم به برتری برسیم؟ امروز تیم پانزدهم جدول رده بندی برابر تیم هفتم به میدان رفت و همه دیدند ما چقدر موقعیت داشتیم. به جرات می گویم که حتی یک موقعیت هم به حریف ندادیم اما در مقابل آنها ما شش، هفت موقعیت گلزنی بسیار خوب داشتیم که متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.


او درباره شرایط تیمش و بازیابی روحی و روانی بازیکنان تیمش گفت: هر موفقیتی باید یک روزی آغاز شود. ما باید گذشته را فراموش کنیم. اگر ما می توانیم به مانند بازی امروز بازی کنیم که طبیعتا باید پیروز می شدیم پس می توانیم در تمام بازی های مان اینگونه بازی کنیم و به برتری برسیم. شما به بازی های ما دربرابر  تیم های صدرنشین جدول را ببینید. بازی هایی که باید در آنها پیروز می شدیم و یا حداقل با کسب امتیاز زمین را ترک می کردیم.


جلالی ادامه داد: تیم ما خوب بازی می کند اما باید بدانیم که قائله را تمام کنیم. امروز پنج بازیکن از جوانان و امیدها روی نیمکت داشتیم. من خیلی دوست داشتم که بازی امروز به گونه ای انجام می شد که می توانستیم از آنها در ترکیب تیم مان در دیدار امروز استفاده کنیم.


او در پایان گفت: من فکر می کنم ما می توانیم این دوره را پشت سر بگذاریم. یعنی بازی امروز نشان داد که می توانیم برابر رقبا هم خوب بازی کنیم و هم دروازه آنها را باز کنیم و هم با سه امتیاز زمین را ترک کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.