حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1653798/50 زمان: 21:40   1398/09/14 بازدید: 199,139

روزی که ایبرا، ماتراتزی را بیمارستانی کرد

انتقام زلاتان: ضربه تکواندو بعد از چهار سال انتظار(عکس)

زلاتان ابراهیموویچ می‌گوید برای انتقام گرفتن از مارکو ماتراتزی به خاطر تکل خشنی که روی پایش رفته بوده چهار سال صبر کرده و سرانجام او را با زدن یک ضربه تکواندو روانه بیمارستان کرده.

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان ابراهیموویچ در مصاحبه با یک نشریه درباره لحظه‌ای صحبت کرد که در دربی شهر میلان با ضربه‌ای که یکی از فنون تکواندو است مارکو ماتراتزی را نقش زمین می‌کند به شکلی که او بعد از دریافت این ضربه راهی بیمارستان می‌شود.

 

 

در جریان دیدار دو تیم آث میلان و اینتر در نوامبر 2010 زلاتان به دلیل این ضربه بسیار خشن و عجیب و غریب به مارکو ماتراتزی تنها با دریافت یک کارت زرد جریمه شد. میلان آن بازی را به لطف پنالتی زلاتان با نتیجه 1-0 به سود خود پایان داد. پنالتی‌ای که به دلیل خطای ماتراتزی روی او در محوطه جریمه به میلان داده شده بود.

 

زلاتان حالا درباره آن صحنه می‌گوید چهار سال صبر کرده بوده تا انتقال یک تکل خشن ماتراتزی را از او بگیرد. ایبرا در این گفتگو گفت:" ماتراتزی یک بار مثل یک قاتل به من حمله کرد و ضربه خیلی بدی به من زد. بله، او فوتبالیست خشنی بود که اشکالی هم ندارد. ولی خشن بودن دو وجه دارد که یکی از آنها ضربه زدن به بازیکن حریف از روی قصد است. پائولو مالدینی هم بازیکن خشنی بود ولی وجه خشونت او آسیب زدن از قصد به حریف نبود".

 

 

ابراهیموویچ در ادامه گفت:" در بازی یوونتوس- اینتر در سال 2006 بعد از خطای او من مجبور شدم از  بازی بیرون بروم. کاپلو گفت تعویضت می‌کنم ولی من گفتم نه، می‌خواهم به زمین برگردم. هدفم این بود که انتقامم را از ماتراتزی بگیرم. ولی بعد از چند دقیقه آنقدر درد داشتم که مجبور شوم بیرون بیایم. بعد از آن به بارسلونا و بعد میلان رفتم ....".

 

 

زلاتان در ادامه گفت:" در سال 2010 در دربی میلان در نیمه دوم دیدم که ماتراتزی به سمت من می‌آید و با یک ضربه تکواندو به او ضربه زدم و کاری کردم بیمارستانی شود. استانکوویچ از من پرسید چرا این کار را کردی و من به او گفتم برای این لحظه چهار سال صبر کرده بودم. علتش همین بود. چیزی که عوض دارد گله ندارد".

 

ماتراتزی هم بعد از صحبتهای زلاتان در اینستاگرام خود به او پاسخ داد و در پاسخ به او نوشت:" ممنون زلاتان، ما بدون تو قهرمان نمی‌شدیم". اشاره ماتراتزی به فتح سه جام در فصل 2009-2010 توسط اینتر است، تیمی که ماتراتزی بازیکن آن بود.

 

 

ماتراتزی با انتشار عکسی از خاویر زانتی، کاپیتان اینتر که جام قهرمانی چمپیونزلیگ آن فصل را بالای سر برده به زلاتان طعنه زده که ترک اینتر توسط او باعث شده آنها بتوانند چنین موفقیت بزرگی را بدست بیاورند. زلاتان تابستان پیش از شروع فصلی که اینتر در آن سه جام بدست آورد این تیم را ترک کرد و راهی بارسلونا شد. ساموئل اتوئو در معامله دو باشگاه به جای زلاتان به اینتر آمد و ماتراتزی در پست اینستاگرامی خود اتوئو را هم تگ کرده تا طعنه‌اش به زلاتان واضح‌تر باشد.

 

ماتراتزی در این پست اینستاگرامی نوشت:" آمدم ... دیدم ... قهرمان شدم. همیشه و در هر صورت، ممنون ابراهیموویچ. بدون تو ما هرگز نمی‌توانستیم برنده شویم".

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.