حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654100/29 زمان: 18:50   1398/09/16 بازدید: 31,570

ادعای دی تلگراف

ستاره هلندی گزینه اول رئال در انتقالات تابستانی

رئال تابستان آینده بار دیگر به سراغ دانی فان دی بیک خواهد رفت و این بار به صورت جدی تر برای جذب وی تلاش خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، دانی فان دی بیک، پدیده هلندی و ملی‌پوش آژاکس که شایعات زیادی درباره انتقالش به رئال مادرید در تابستان جاری مطرح شده بود، در نهایت ماندنی شد.

فان دی بیک پیش از این تایید کرده بود که رئال درباره او با آژاکس تماس گرفته تا امکان انتقالش به مادرید را بررسی کند.

 

 

 

 

دلیل این اتفاق، مخالفت زین الدین زیدان عنوان شد. رئال با فان دی بیک به توافق قطعی رسیده بود و تنها رضایت نهایی زیدان نیاز بود که او اعلام کرد یا پوگبا یا هیچ بازیکن دیگری. زیدان معتقد بود که فان دی بیک تفاوت های زیادی با پوگبا دارد و اگر قرار به جذب نشدن او باشد، بهتر است فان دی بیک هم به رئال نیاید چون بازیکنانی با خصوصیات مشابه او در تیم دارد و ترجیح می دهد با همین بازیکنان به کار ادامه دهد. ادعای زیدان بی دلیل نبود چرا که در فصل جاری شاهد رشد خیره کننده فده والورده بوده ایم.

 

درهر صورت رئالی ها فان دی بیک را فراموش نکرده اند و طبق ادعای نشریه دی تلگراف هلند، این بازیکن گزینه اول نقل و انتقالاتی رئال در تابستان محسوب می شود. رئال که احتمال می دهد لوکا مودریچ فصل بعد راهی تیمی دیگر شود، قصد دارد 55 میلیون یورو برای فان دی بیک هزینه کند. این بار اما جذب او منافاتی با جذب پوگبا نخواهد داشت. در اسپانیا ادعا شده است که زیدان همچنان روی جذب پل پوگبا اصرار دارد.

فان دی بیک اخیرا پیشنهاد خوب تاتنهام را رد کرد تا نشان دهد همچنان منتظر رئال مادرید است.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.