حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654318/44 زمان: 15:08   1398/09/17 بازدید: 1,690

جام جهانی کشتی قطعا در تهران برگزار می‌شود

صالحی‌امیری: ما در مسائل فنی تیم امید دخالت نمی‌کنیم

رییس کمیته ملی المپیک گفت: امیدوارم از این پیچ سخت عبور کند و به انتظار 45 ساله پایان دهد.

به گزارش "ورزش سه"، سیدرضا صالحی امیری در حاشیه مراسم تجلیل از پیشکسوتان و نام آوران ورزش درباره وضعیت تیم فوتبال امید اظهار داشت: هماهنگی کامل بین ما، وزارت ورزش و فدراسیون وجود دارد و جلسات مختلفی برگزار شده است. وظیفه ما حمایت مالی و معنوی است و فدراسیون هم مسائل فنی را برعهده دارد. ما در بحث فنی دخالت مستقیم نداریم.


وی افزود: امید و باور داریم که تیم امید با تلاش‌های استیلی، کادرفنی، تاج و مجموعه فدراسیون می تواند از این پیچ سخت عبور کند و به انتظار 45 ساله پایان دهد. البته مسیر دشواری پیش روی تیم امید قرار دارد.


رییس کمیته ملی المپیک درباره تعویق جام جهانی کشتی فرنگی تهران و عدم اعلام تاریخ جدید این رویداد عنوان کرد: انعکاس این ماجرا دقیق نبود. اتحادیه جهانی به ما نامه نوشت و اعلام کرد به دلیل انصراف 3 کشور ژاپن، مجارستان و گرجستان مسابقات در زمان دیگری برگزار می شود. 

بلافاصله ما 2 نامه زدیم. یک نامه خودم به لالوویچ، رییس اتحادیه جهانی نوشتم و اعلام کردم امنیت کامل در ایران برای برگزاری مسابقات برقرار است. همچنین یک نامه مشترک هم با وزیر ورزش نوشتیم که در آن اعلام کردیم دولت ایران امنیت تیم‌های شرکت کننده را تضمین می کند.


صالحی امیری در پایان گفت: اتحادیه جهانی کشتی در جواب به ما اعلام کرد 2 تاریخ را برای برگزاری این رویداد معین کنید که ما با همکاری فدراسیون این تاریخ ها را اعلام کردیم. قرار است بعد از هماهنگی با کشورهای شرکت کننده، اتحادیه جهانی تاریخ جدید را اعلام کند و این مسابقات قطعا در تهران برگزار خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.