حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654381/29 زمان: 17:55   1398/09/17 بازدید: 29,469

گزارش؛

آشتی هواداران با رئال؛ وعده زیدان عملی شد

زیدان در بازگشت خود به رئال وعده داده بود که هواداران را با تیم آشتی خواهد داد و فصل جاری توانسته به حرفی که زده بود عمل کند.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، روز گذشته 64125 نفر از بازی رئال مادرید برابر اسپانیول در سانتیاگو برنابئو استقبال کردند. با وجود اینکه بازی در ساعت 13 برگزار می شد و معمولا زمان مناسبی برای یک بازی فوتبال نیست؛ ولی استقبال رئالی ها قابل قبول بود و به نظر می رسد زیدان توانسته بار دیگر هواداران را با تیم آشتی دهد.

 

 

 

 

فصل گذشته که رئال شرایط اصلا خوبی نداشت و یک فصل ناکام را پشت سر می گذاشت، متوسط حضور هواداران در برنابئو 61015 هزار نفر در هر بازی بود. فقط دربازی برگشت برابر بارسا در نیمه نهایی کوپا دل ری بود که تعداد هواداران در برنابئو از مرز 80 هزار نفر عبور کرد(80472 نفر) و پیش از آن برای تماشای دربی مقابل اتلتیکو و نیز بازی برگشت برابر آژاکس در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان نیز 70 هزار نفر به برنابئو آمده بودند.

در فصل جاری سه بازی برابر گرانادا، بتیس و پی اس جی تماشاگری بیش از 70 هزار نفر را به برنابئو کشانده است و بازی برابر پی اس جی با 75335 نفر در ورزشگاه، پرتماشاگرترین بازی فصل رئال بوده است.

81.43 درصد ورزشگاه برنابئو در فصل جاری پر شده و این در حالی است که فصل قبل استقبالی 75.28 درصدی را برنابئو شاهد بودیم. 

فصل گذشته در ابتدا استقبال رئالی ها خوب بود ولی هرچه به پایان نزدیک تر شدیم، معمولا بیش از 50 هزار نفر در برنابئو از بازی های رئال دیدن نمی کردند. با ادامه روند خوب کنونی می توان انتظار داشت که متوسط استقبال هواداران از بازی رئال بسیار بهتر از فصل گذشته شود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.