حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654418/42 زمان: 21:19   1398/09/17 بازدید: 16,046

آینده دروازه آلمان در انتظار مانوئل نویر

الکساندر نوبل، دروازه بان جوان آلمانی برای انتقال به بایرن مونیخ تردید دارد.


به گزارش "ورزش سه"، الکساندر نوبل یکی از نام های آینده دار فوتبال آلمان بوده و عملکرد درخشان این دروازه بان 23 ساله در ترکیب تیم شالکه، هواداران فوتبال این کشور را به ظهور یک سنگران بزرگ دیگر در آینده امیدوار ساخته است، اما حالا الکساندر نوبل در مورد آینده خود تردید دارد.

 

او به شدت مورد نظر بایرن مونیخ قرار دارد و باواریایی ها قصد دارند در تابستان سال بعد مقدمات خرید الکساندر نوبل را فراهم کنند، اما او نگران است با توجه به تمدید قرارداد مانوئل نویر با بایرن مونیخ، او سالها مجبور به پذیرش نیمکت نشینی در تیم جدیدش باشد.

 

 

اسپورت وان امروز مدعی شد تمدید قرارداد نویر با بایرن مونیخ تقریبا نهایی شده و تنها جزئیات کوتاهی برای رسمی شدن آن باقی مانده است. بدین ترتیب کاپیتان فعلی بایرن مونیخ تا تابستان سال 2023 در این تیم خواهد ماند و اینگونه شرایط برای قرار گرفتن الکساندر نوبل در ترکیب اصلی بایرن دشوار می شود.

 

الکساندر نوبل می داند که با وجود مانوئل نویر، کار دشواری برای رسیدن به ترکیب اصلی خواهد داشت و همین موضوع باعث افزایش تردید وی در دادن پاسخ مثبت به پیشنهاد بایرن مونیخ شده است. نوبل قصد دارد قبل از به پایان رسیدن فصل و تا یک الی دو ماه آینده تصمیم نهایی خود در مورد فصل بعد را بگیرد و احتمالا به زودی تکلیف یکی از بااستعداد ترین بازیکنان فوتبال آلمان مشخص خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.