حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654459/30 زمان: 01:15   1398/09/18 بازدید: 5,837

پیروزی دشوار میلان در خانه بولونیا

میلان در دیداری جذاب و پرگل موفق شد با نتیجه 3-2 بولونیا را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان استفانو پیولی که در هفته های اخیر پیروزی های پرگلی داشتند، در دیدار امشب در خانه بولونیا هم در نهایت توانستند با گل های کریشتوف پیانتک، تئو هرناندز و جاکومو بوناونتورا به پیروزی برسند.

13 دقیقه از بازی سپری شده بود که میلان صاحب یک ضربه پنالتی شد. حرکت پیانتک از سمت چپ و ورود او به محوطه جریمه بولونیا با خطای ماتیا بانی همراه شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. خود پیانتک پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت دروازه بان بولونیا، دروازه را باز کرد.

 

 

بعد از این گل تیم میزبان نمایش بهتری داشت اما این میلانی ها بودند که در دقیقه 32 به گل دوم رسیدند. حرکت عالی سوسو از سمت راست و پاس در عمق او، پشت مدافعان بولونیا به تئو هرناندز رسید و او هم با یک ضربه مطمئن، کار را تمام کرد.

 

 

در ادامه بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه 41، بولونیا روی یک ضربه کرنر، یکی از گل های خورده را جبران کرد. ابتدا این دنسویل بود که ضربه اول را زد اما توپ با برخورد به هرناندز وارد دروازه شد و یک گل به خودی برای بولونیا شکل گرفت. به این ترتیب نیمه اول با برتری 2-1 میلان به پایان رسید.

نیمه دوم را هم میلان هجومی آغاز کرد و در دقیقه 46 به گل سوم رسید. روی دفع ناقص مدافعان بولونیا، توپ پشت محوطه جریمه به بوناونتورا رسید و او هم با یک ضربه محکم، کار را تمام کرد.

در ادامه هر دو تیم تلاش زیادی برای زدن گل های بعدی انجام دادند و موقعیت های خوبی هم روی دروازه ها ایجاد شد تا اینکه در دقیقه 85، بولونیا به گل دوم رسید. این بار هم تئو هرناندز اشتباه کرد و خطای او روی اورسولینی، یک ضربه پنالتی نصیب بولونیا کرد. سانسونه پشت ضربه ایستاد و علی رغم تشخیص درست دوناروما، دروازه میلان را باز کرد.

در دقایق پایانی میلانی ها بیشتر صاحب توپ و میدان بودند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری 3-2 روسونری به پایان رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.