حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654490/50 زمان: 11:55   1398/09/18 بازدید: 22,074

وقتی ستاره موناکو شماره پیراهنش را فراموش کرد (عکس)

در جریان دیدار موناکو و آمیان اتفاق عجیبی افتاد و تیمو باکایوکو بازیکن موناکو که شماره پیراهن خود را فراموش کرده بود نزدیک بود در جریان یک تعویض اشتباهی از زمین بیرون برود.

به گزارش "ورزش سه"، شنبه شب در جریان دیدار موناکو و آمیان در لوشامپیونا که با پیروزی 3-0 موناکو به پایان رسید اتفاق عجیبی افتاد و تیمو باکایوکو ستاره موناکو که شماره پیراهن خود را فراموش کرده بود در جریان تعویض یک بازیکن دیگر قصد داشت از زمین بیرون برود.

 

 

تیمو باکایوکو که تابستان امسال به عنوان بازیکن قرضی از چلسی به موناکو ملحق شده در بازی دو تیم 90 دقیقه در میدان حضور داشت ولی در دقیقه 81 زمانی که داور چهارم کنار زمین ایستاد و تابلوی تعویض را بالا برد تا مشخص شود بازیکن شماره 14 موناکو باید زمین را ترک کند، باکایوکو مرتکب اشتباهی عجیب و غریب شد.

 

 

باکایوکو در این بازی پیراهن شماره 6 را به تن کرده بود ولی او که پیش از این مدت‌ها با پیراهن شماره 14 بازی کرده بود، گمان کرد همچنان پیراهن شماره 14 را به تن دارد و به همین دلیل دوان دوان به سمت خط کنار زمین رفت تا بیرون برود و ژان کوین آگوستین که منتظر ورود به زمین بود با تعجب به او نگاه می‌کرد و نمی‌دانست باکایوکو چرا به سمت او می‌آید.

 

 

باکایوکو پیش از امسال سابقه حضور در موناکو در دوره‌ای دیگر را هم داشته و در آن دوره همیشه با پیراهن شماره 14 بازی می‌کرد. این شماره گویا چنان در حافظه او ثبت شده بود که باکایوکو با دیدن تابلوی تعویض و شماره 14 به طرف خط کنار زمین رفت و حتی در حین نزدیک شدن به این خط دست‌هایش را بالا آورده و به تشویق هواداران موناکو مشغول شد.

 

 

وقتی از این طرف و آن طرف صداهایی بلند شد و چند نفر از بازیکنان و کادر فنی موناکو سعی کردند به او بفهمانند که دچار اشتباه شده باکایوکو که گیج شده بود با حالتی تعجب‌آمیز اطراف را نگاه می‌‌کرد و مدتی طول کشید تا بفهمد دچار چه اشتباهی شده است.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.