حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654503/1 زمان: 11:56   1398/09/18 بازدید: 2,310

بیروت میزبان مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا

مسابقات قهرمانی آسیا رده سنی بزرگسالان در چهار بخش پاراتکواندو، پومسه، کیوروگی انفرادی و تیمی از ۱۳ تا ۱۶ اسفندماه در بیروت لبنان برگزار خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات قهرمانی آسیا رده سنی بزرگسالان در چهار بخش پاراتکواندو، پومسه، کیوروگی انفرادی و تیمی از ۱۳ تا ۱۶ اسفندماه در لبنان و شهر بیروت  برگزار می‌شود.

 

در بخش پاراتکواندو ششمین دوره این رقابت‌ها روز ۱۳ اسفندماه انجام خواهد شد؛ نمایندگان کشورمان در دوره قبل این رقابت‌ها با کسب ۴ مدال طلا و ۲ نقره عنوان قهرمانی را کسب کردند.ششمین دوره مسابقات پومسه آسیایی روز ۱۴ اسفندماه پیگیری می‌شود؛ پومسه‌روهای ایرانی در پنجمین دوره این رقابت‌ها با ۴ طلا، ۲ نقره و ۶ برنز بر سکوی نایب قهرمانی ایستادند.

 

بیست و چهارمین دوره این رقابت‌ها در بخش کیوروگی انفرادی روز ۱۵ و ۱۶ اسفند برگزار می‌شود؛ در دوره قبل این رویداد مردان هوگوپوش کشورمان با کسب یک مدال طلا، یک نقره و ۳ برنز عنوان نایب قهرمانی را بدست آوردند و در بخش زنان نیز یک مدال نقره، ۲ برنز و عنوان پنجمی کسب شد.

 

در این دوره برای نخستین مرتبه برگزاری رقابت‌های تیمی کیوروگی آسیایی را شاهد خواهیم بود؛ این رقابت‌ها روز ۱۶ اسفندماه انجام می‌شود.

 
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.