حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654724/2 زمان: 21:18   1398/09/18 بازدید: 35,832

بغض ستاره سالهای دور استقلال

زرینچه: به زودی علیه مقصران مصاحبه تندی می‌کنم

سرپرست آبی‌های پایتخت صحبت های تندی را پس از تساوی تیمش برابر پیکان به زبان آورد.

به گزارش "ورزش سه" پس از تساوی استقلال در لحظات پایانی برابر پیکان، در روزی که هیچکدام از اعضای کادرفنی این تیم نبودند جواد زرینچه نقش سرپرست و مربی را ایفا می‌کرد و صحبت های تندی را به زبان آورد.

 

سرپرست استقلال در خصوص شرایط بازی گفت: برخی‌ها که قبلاً در باشگاه استقلال سمت داشتند حالا برای برگشتن هر کاری می‌کنند؛ من نمی خواهم از کسی نام ببرم، اما اگر آقایان عاشق استقلال بودند در این شرایط کمک می‌کردند. امروز 90 دقیقه با روحیه‌ای خراب مقابل پیکان قرار گرفتیم.

 

زرینچه ادامه داد: امروز همه ناراحت بوده و همه شوکه شده بودند اما نمی‌توانستیم به عقب برگردیم؛ باید بازی امروز را برگزار می‌کردیم و من توقع داشتم عاشقان استقلال به این تیم کمک کنند.

 

جواد زرینچه با انتقاد از برخی پیشکسوتان اذعان داشت: اسم‌های بزرگی به این تیم آمده و رفته‌اند، اما پرچم استقلال همیشه بالا است؛ در چنین شرایطی که برای نخستین بار هم نیست در آن قرار می‌گیریم باید یاد بگیریم که حامی تیم باشیم.  برخی‌ها شعارهایی سردادند و اسم‌هایی را عنوان کردند که نشان می‌دهد خطی عمل می‌کنند، آنها دشمن استقلال هستند.

 

سرپرست تیم فوتبال استقلال عنوان کرد: من از جزئیات قرارداد استراماچونی اطلاع ندارم؛ مشکلاتی همچون تحریم‌ها وجود دارد، اما باید برای این موضوع برنامه‌ریزی می‌شد. اتفاقی که رخ داده برای من هم قابل قبول نیست، چه برسد به هواداران؛ استراماچونی مثل من و قلعه‌نویی و... ایرانی نیست که بتوانند با قول و وعده کارشان را پیش ببرند. او با ما فرق می‌کند. فکر می کنم مدیریت باشگاه در این خصوص عملکرد ضعیفی داشت، اما شنیده‌ام که دنبال بازگشت استراماچونی هستند و او هم گفته که اگر مشکلات حل شود بازخواهد گشت.

 

وی در قبال موضوع بازگشت مجیدی هم گفت: در این خصوص خبری ندارم؛ اما به نظرم گزینه یک، دو و سه باید استراماچونی باشد. من هم اگر امروز آمدم فقط بخاطر عشقم یعنی استقلال بود، اما حقم نبود که اینگونه علیه من شعار دهند و فحش بخورم.

 

زرینچه در خصوص اتهام اختلاف‌اش با ناصر حجازی هم گفت: دقیقه 65-70 بازی با سایپا بود که حاجیلو به من گفت ناصر حجازی می گوید من بروم و در دفاع آخر قرار بگیرم؛ من در آن لحظه اعلام کردم که خسته شده‌ام و نمی‌توانم به بازی ادامه دهم. آیا اسم این کار خیانت است؟ فردوسی‌پور برنامه‌ای ساخت و بابت آن از او گله دارم. واقعیت این است که بعد از بازی هم حجازی را برکنار کردند.

 

جواد زرینچه صحبت‌هایش را این‌طور ادامه داد: بعد از بازی از باشگاه استقلال نظری‌جویباری، منزوی، فتح‌الله و ... با من تماس گرفتند و خواستند که آخر شب به باشگاه بروم؛ آنها در باشگاه به من گفتند که می‌خواهند حجازی را برکنار کنند که من هم به آنها پاسخ دادم مگر برای انتخاب حجازی با من مشورت کردید که حالا برای برکناری‌اش از من نظر می‌خواهید؟ من بازیکن هستم و در این مسائل دخالتی نمی‌کنم. قبل از بازی‌های آسیایی من تنها حامی حجازی بودم و حتی به او اعلام کردم نگران مشکلات نباشد، چراکه ما ماشین‌های خود را خواهیم فروخت و اوضاع تیم را درست می‌کنیم که البته مدتی بعد مشکلات حل شد.

 

سرپرست آبی‌ها ادامه داد: به حجازی گفتم که مسئولان باشگاه می‌خواهند شما را برکنار کنند که ناصرخان در جواب به من گفت که شما بروید و کارتان را با قدرت ادامه دهید، چون استقلال برای امثال ما است. من از ناصرخان رخصت گرفتم و اولین تمرین را بعد از آن اتفاق در زمین پیکان برگزار کردیم. در آن جلسه تمرینی به بازیکنان گفتم که کسی حق ندارد در مورد حجازی صحبت کند. در آن زمان 5 بازی باقی مانده بود که ما 4 بازی را برده و یک بازی را مساوی کردیم. روز و شب‌های خوبی را با ناصرخان گذراندم. من و حجازی عاشق استقلال بودیم، اما امروز برخی‌ شعارهایی دادند که حقم نبود.

 

وی که با مرور این اتفاقات بغضش هم ترکیده بود، گفت: به عشق استقلال به کارم ادامه می‌دهم. می‌دانم مقصر اتفاقاتی که رخ می‌دهد هم چه کسانی هستند. به زودی در خصوص آقایان صحبت‌های تندی را مطرح می‌کنم.

 

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد صحنه‌ای که غفوری مانع ورود فرشید باقری به زمین مسابقه شد، اظهار داشت: وریا گفت میلیچ مصدوم است و نمی‌تواند به بازی ادامه دهد که میلیچ گفت می‌تواند تا آخر در زمین بماند. به همین دلیل ما رضاوند را از زمین مسابقه خارج کردیم. همه امروز همکاری کردند. زمانی که همه تیم را تخریب می‌کردند من حامی بازیکنان بودم. باشگاه هم باید بیشتر به این بازیکنان بها بدهد. فقط برای کمک کردن می‌آمدم و به کارم ادامه خواهم داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.