حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654748/42 زمان: 22:25   1398/09/18 بازدید: 16,696

هندرسون: این مهم ترین بازی فصل لیورپول است

جوردن هندرسون، کاپیتان لیورپول مدعی شد تیمش مقابل سالزبورگ باید با تمام توان به میدان برود.


به گزارش "ورزش سه"، اگرچه مرسی سایدی ها در گروه خود صدرنشین هستند، اما شکست در دیدار فردا شب مقابل سالزبورگ ممکن است به منزله حذف زودهنگام آنها از لیگ قهرمانان باشد. جوردن هندرسون در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حاضر شده و نبرد با سالزبورگ را مهم ترین بازی فصل لیورپول دانست.

 

جوردن هندرسون گفت: "من فکر می کنم فشار همان مثل همیشه است و ما باید این ماموریت را انجام دهیم. ما در گذشته ثابت کردیم که می توانیم و باید از تجربیات خود بیاموزیم. ما می دانیم این دیدار بسیار دشوار است اما اعتماد به نفس خوبی داریم. اگر عملکرد مناسبی داشته باشیم، می توانیم نتیجه خوبی بگیریم.

 

 

ما فقط مشتاق حضور در بازی بعدی هستیم و بزرگترین بازی فصل لیورپول فردا است. تمام تمرکز روی این موضوع خواهد بود و ما باید همه توان خود را خرج کنیم تا به مرحله بعدی برسیم. برای دستیابی به دور بعدی باید نتیجه بگیریم، اما بازی کردن مقابل سالزبورگ کار آسانی نخواهد بود. ما به توانایی خودمان اطمینان داریم و اگر نمایشی مانند همیشه ارائه دهیم می توانیم نتیجه بگیریم.

 

سالزبورگ یک حریف بسیار خطرناک هستند و می توانید این موضوع را با توجه به نمایشی که این تیم در آنفیلد ارائه داد مشاهده کنید. آنها می توانند در ضدحملات به شما ضربه بزنند و ما مروری بر آنچه ممکن است در این دیدار برای لیورپول مشکل ساز باشد داشته ایم.

 

ما باید خوب دفاع کنیم زیرا از نظر عمقی قدرت زیادی داریم. ما تغییراتی ایجاد کرده ایم و این نباید به اجرای تیم آسیب بزند. ما به همه بازیکنان احتیاج داریم و باید با همه توان برای پیروزی مبارزه کنیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.