حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654949/43 زمان: 19:41   1398/09/19 بازدید: 32,277

جشن گل به خودی با حضور ویژه بشار(عکس)

پرسپولیسی ها در روزی که در برابر تیم منسجم گل گهر فرصت های زیادی به دست نیاوردند دو بار دروازه حریف را باز کردند که یکی از آن ها گل به خودی مدافع حریف بود.

به گزارش" ورزش سه" پرسپولیس بعد از گل اول این تیم برابر گل گهر که توسط مهدی ترابی به ثمر رسید ، به دنبال افزایش گل ها و رسیدن به نتیجه ای مطمئن بود و در دقیقه 80 روی یک حمله به گل دوم رسید. در این صحنه مهدی ترابی از پشت محوطه جریمه علیپور را در هجده قدم با دروازه بان گل گهر تک به تک کرد؛ ضربه علیپور که از بالای فراهانی دروازه بان گل گهر عبور کرده بود با پای مدافع این تیم تبدیل به گل دوم شد.


این گل با توجه به حضور نزدیک به سی هزار هوادار پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و رسیدن این تیم به یک امتیازی صدرجدول با یک بازی کمتر، شادی گل ویژه و پرحرارتی هم در پی داشت. این شادی گل البته یک چهره ویژه هم داشت و آن بشاررسن بود که در بازگشت به ترکیب پرسپولیس توانسته فرم خیلی خوبی از خودش نشان بدهد و در دوبازی اخیر یکی از بهترین های تیمش بوده است.


البته کنعانی زادگان و ربیع خواه که اصولا در فاصله زیادو در عقب زمین هستند در این صحنه خودشان را به علیپور و ترابی رساندند.

 

 

 

 


عکس : امیرحسین خیرخواه

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.