حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654963/43 زمان: 20:08   1398/09/19 بازدید: 25,742

یازدهمین گل زوج ویرانگر خط آتش سرخ

ناظر بازی: گل دوم پرسپولیس به نام علیپور ثبت شد

با اعلام ناظر بازی تیم های پرسپولیس و گل گهر گل دوم این بازی که با برخورد به مدافع گل گهر وارد دروازه این تیم شد به نام علی علیپور به ثبت رسیده و این بازیکن در جدول 5 گله شد.

به گزارش" ورزش سه" مهدی ترابی امروز ششمین گلش را برای پرسپولیس در بازی با گل گهر به ثمر رساند تا موثرترین بازیکن تیمش در نیم فصل اول لیگ برتر باشد. او در دقیقه 52 و از روی یک شوت زیبا و ناگهانی دروازه حریف را باز کرد تا کار پرسپولیس برای رسیدن به این برد خانگی راحت تر شود.


در دقیقه 79 بازی نیز علی علیپور روی پاس ترابی در موقعیت گلزنی قرار گرفت و با ضربه ای چیپ قصد داشت دروازه را باز کند اما توپ در بین راه به مدافع گل گهر برخورد کرد و وارد دروازه شد. در ابتدا به نظر می رسید این یک گل به خودی است اما ناظر بازی نظر دیگری دارد. فرج الله یثربی ناظر بازی تیم های پرسپولیس و گل گهر در گفت و گو با "ورزش سه" اعلام کرد که این گل به نام علیپور به ثبت رسیده است.


با این حساب علیپور در جدول گلزنان 5 گله شد و او به همراه مهدی ترابی در این فصل از رقابت ها 11 گل از شانزده گل تیمشان را به ثمر رسانده اند و موثرترین بازیکنان این تیم در بخش تهاجمی بوده اند.

 


ترابی و علیپور در بازی هفته گذشته پرسپولیس برابر ذوب آهن هر سه گل تیمشان را به ثمر رساندند به طوری که ترابی دو گل و علیپور یک بار دروازه ذوب را باز کردند. این دومین هفته پیاپی است که این دو بازیکن خط تهاجمی پرسپولیس با گل هایشان سه امتیاز با ارزش را برای تیمشان کسب می کنند.


نکته اینجا است که بعد از انتقادهای زیادی که نسبت به عملکرد علیپور در این فصل می شد او دوباره با گل هایش به جدول گلزنان بازگشته و یکی از بهترین گلزنان تیمش به حساب می آید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.