کد خبر: 1655097/52 زمان: 13:19   1398/09/20 بازدید: 97,248

گزارش اسکای از احتمال بازگشت استرا به سری آ

وبسایت معتبر اسکای اسپورتس مدعی شد که آندره آ استراماچونی، سرمربی مستعفی استقلال، شانسی برای بازگشت به رقابت های سری آ نخواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای اخیر بحث فسخ قرارداد آندره آ استراماچونی با استقلال و جدایی او از این تیم به یک بحث داغ و مهم تبدیل شده است. همچنین شایعات مربوط به احتمال بازگشت یا عدم بازگشت او به استقلال نیز به مهم ترین بحث این روزهای فوتبال ایران تبدیل شده است.

 

بعد از فسخ قرارداد استراماچونی با استقلال صحبت هایی مبنی بر احتمال بازگشت او به سری آ و داشتن پیشنهاد از باشگاه اودینزه مطرح شد؛ موضوعی که البته توسط خود استراماچونی و پاستورلو، مدیر برنامه های او، کاملا تکذیب شد.

 

دیشب اما کارلو آنچلوتی از سرمربی گری ناپولی برکنار شد و به همین بهانه وبسایت معتبر اسکای اسپورتس در گزارشی به مربیان ایتالیایی و غیر ایتالیایی بدون تیم در مقطع کنونی اشاره کرده است. در گزارش اسکای نام آندره آ استراماچونی نیز به چشم می خورد. همچنین در این گزارش درباره استراماچونی نوشته شده است: " استراماچونی به دلیل مسائل پیش آمده درباره نحوه پرداخت حقوقش، قرارداد خود را با استقلال فسخ کرد و به کشور ایتالیا بازگشت. مدیر برنامه های استراماچونی اما دیروز مدعی شد که او احتمالا به استقلال باز خواهد گشت. با این همه به نظر می رسد که او شانسی برای بازگشت به سری آ نداشته باشد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.