حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1655601/35 زمان: 10:48   1398/09/23 بازدید: 7,356

کاپیتان امیدها در دوراهی

سپاهان نورافکن را به استیلی می‌دهد؟

یکی از بهترین خریدهای تابستانی بار دیگر عصای دست قلعه نویی شد تا سپاهان به هفتمین برد این فصل خود برسد و صدر جدول را دوباره به رنگ زرد در بیاورد.

به گزارش "ورزش سه"، سپاهان در شرایطی موفق شد پیکان را با شکست از نقش جهان بدرقه کند که زننده گل دوم این تیم کسی نبود جز امید نورافکن. کاپیتان تیم امید ایران و یکی از خریدهای خوب تابستانی که در ادامه بازی های موثر خود برای سپاهانی ها گل دوم تیمش را با ضربه ای دیدنی به تور دروازه پیکان چسباند تا خیال میزبان از این برد در همان نیمه نخست آسوده شود.


این برای چندمین بازی متوالی است که نورافکن با نمایش دیدنی و تاثیرگذار خود نقشی مهم در موفقیت سپاهان ایفا می کند. خرید تابستانی سپاهانی ها که در بهترین فرم بدنی و روانی قرار دارد در کنار نقش تعیین کننده در ترکیب زردها حالا به یکی از دغدغه های قلعه نویی نیز تبدیل شده است چون او به عنوان رهبر امیدهای ایران در راه طلسم شکنی برای رسیدن به المپیک باید از اردوی سپاهان مدتی دور باشد.


کاپیتان امیدها با توجه به اعلام نیاز کادر فنی باید در اردوی آتی حضور داشته باشد آن هم در شرایطی که خبر می رسد قلعه نویی چندان تمایلی به از دست دادن ستاره این روزهای خود در میانه میدان ندارد. با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید کاپیتان امیدها در دوراهی که بالاجبار در آن قرار گرفته سرانجام کدام مسیر را انتخاب خواهد کرد.

 

عکس: علی خدایی

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.