حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1655787/29 زمان: 21:25   1398/09/23 بازدید: 20,563

پس از توقف برابر سوسیداد

والورده: داور چهارم خطا روی پیکه را ندید؟

ارنستو والورده سرمربی بارسا در پایان بازی با سوسیداد که به تساوی 2-2 ختم شد، به صحنه مشکوک پنالتی دقیقه 92 روی پیکه واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسا در آستانه ال کلاسیکو دو امتیاز حساس را در ورزشگاه آنوئتا از دست داد. آبی اناری ها ابتدا روی پنالتی اویارزابال عقب افتادند. دقیقه 12 بوسکتس مرتکب پنالتی شد و میزبان نیز نهایت استفاده را برد. در ادامه، گریزمان و سوارز دقایق 36 و 48 دو گل برای بارسا زدند ولی ایساک دقیقه 62 کار را به تساوی کشاند. اکنون رئال در صورت پیروزی بر والنسیا صدرنشین لالیگا خواهد شد.

 

 

 

 

ارنستو والورده سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« بازی همه چیز داشت. در مقاطعی ما برتر بودیم و برخی مواقع نیز سوسیداد بهتر بازی می کرد. معتقدم اگر بازی چند دقیقه دیگر ادامه داشت، بالاخره یک تیم به پیروزی دست پیدا می کرد. در مجموع یک بازی خوب را شاهد بودیم.»

 

سرمربی بارسا ادامه داد:« در شروع به خاطر پرس شدید سوسیداد، نتوانستیم بر بازی مسلط شویم ولی پس از خروج از فشار این تیم توانستیم بهتر شویم و دیدید که به دو گل هم رسیدیم. پس از گل دوم، سوار بازی شدیم و می توانستیم فاصله را بیشتر کنیم. مشخص بود که تیم بهتر زمین هستیم ولی گل تساوی آنها همه چیز را خراب کرد.»

 

 

 

 

پنالتی اعلام نشده روی پیکه:« طبعا هر مربی در چنین مواقعی به سود تیم خودش فکر می کند و احساسش این است که داور در حق تیمش منصفانه قضاوت نکرده است. روی صحنه پنالتی سوسیداد دقیقا ندیدم چه اتفاقی افتاد ولی شبیه همان روی پیکه را پنالتی نگرفتند. البته باید صحنه را دوباره ببینم ولی نمی دانم داور چهارم این صحنه را دید یا خیر. معتقدم او می توانست پنالتی را تشخیص دهد و داور را مطلع کند.

من داور نیستم ولی در این دوران به خاطر تعدد دوربین ها، بازیکنان خیلی بیشتر درون محوطه جریمه مراقب هستند. روی پنالتی سوسیداد معتقدم صحنه، موقعیت گل جدی نبود و بعید می دانم بازیکن تا زمانی که موقعیت 100 درصد گلزنی نباشد، پیراهن مهاجم را بگیرد.»

 

خستگی بارسا:« 4 روز تا ال کلاسیکو زمان داریم و باید ریکاوری کنیم. این بازی اهمیت جهانی دارد و همه بازیکنان می خواهند در آن حاضر باشند.»

 

بازی برابر سوسیداد، تمرینی برای ال کلاسیکو:« ال کلاسیکو بازی پرتنش اما متفاوتی خواهد بود. امشب در تمام کنندگی دقت بالایی نداشتیم ولی روز ال کلاسیکو باید به گونه ای دیگر عمل کنیم. امروز اصلا به ال کلاسیکو فکر نمی کردم و تعویض هایم نیز به خاطر آن بازی نبود.»

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.