حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1658767/35 زمان: 11:53   1398/10/08 بازدید: 20,747

طرفدار مقابل اسطوره استقلال قرار گرفت

سیدعباسی:استقلال را به مردم بسپارید

پیشکسوت استقلال با انتقاد از وضعیت این روزهای باشگاه خواستار واگذاری این تیم به مردم برای سرو سامان دادن به اوضاع شد.

به گزارش "ورزش سه"، داود سیدعباسی پیشکسوت استقلال با انتقاد از شرایطی که برای تیم به وجود آمد از وزارت ورزش خواست یک بار هم شده به جای اعتماد به مدیرانی که نمره قبولی نگرفتند این دفعه مردم را در بطن تصمیم گیری ها قرار دهند. سیدعباسی با اشاره به این که بازگرداندن استراماچونی راهکار کاملی برای آرامش استقلال نیست مدعی شد این باشگاه به دگرگونی مدیریتی نیاز دارد تا دوباره جایگاهش را به دست بیاورد.

 

رنگ رخساره خبر می دهد از سِرّ درون


شرایط این روزهای استقلال حکایت همان ضرب المثل معروف است که می گوید"رنگ رخساره خبر می دهد از سِرّ درون".در این چند وقت اتفاقات زیادی رخ داد که طرفداران را آزرده خاطر کرد.نتایج خوب استقلال در اواسط نیم فصل زیر سایه پنج امتیازی قرار گرفت که تیم بدون مربی از دست داد تا قهرمانی نیم فصل به سایر تیم ها تعارف شود.

 

استقلال تنها تیم جهان بود که مربی نداشت


برای اولین بار در جهان یک تیم پرطرفدار هفته ها بدون سرمربی به مصاف رقبا رفت. دیدن نیمکت خالی از مربی استقلال آن هم در ورزشگاه آزادی واقعا عذاب آور بود. شاید نادرترین اتفاقات فوتبالی دنیا را تنها بتوان در ایران مشاهده کرد که یکی از آنها بدون مربی بودن استقلال در این هفته ها بود. من کاری به این ندارم که کدام طرف حق دارد و کدام طرف این ماجرا مقصر، دلم برای آن هواداری می سوزد که شاهد از بین رفتن اعتبار و حیثیت تیم محبوبش است، تیمی که در سطح آسیا عنوان دار قلمداد می شود اما با چنین اتفاقاتی اعتبارش می رود زیر سئوال.

 

یک بار هم شده استقلال را به مردم بسپارید


دوستان که در این چند وقت مدام پشت هوادار پنهان شده و جبهه گرفتند اگر شما خیلی به هوادار اعتماد دارید خب چرا فقط یک بار تاکید می کنم فقط یک بار اجازه نمی دهید همین هواداری که در سرما و گرما جان و مالش را برای استقلال می دهد خودش برای تیم تصمیم بگیرد.این دوستان مگر در این مدت با تصمیمات شان بیشترین لطمه را به استقلال نزدند یک بار هم به مردم اعتماد کنند شاید متوجه شوند کجا اشتباه کرده اند!

 


پیشکسوتان استقلال را مقابل هم قرار دادند


متاسفم که می بینم دوستان نه تنها طرفدار را روبروی پیشکسوتان بلکه پیشکسوتان را نیز مقابل همدیگر قرار داده اند در حالی که اگر بخواهی به بطن همه آنها برسی می بینی فکر و ذکرشان موفقیت استقلال است. چرا باید این روزها شاهد این باشیم که هیچ پیشکسوتی در باشگاه چشم دیدن دیگری را نداشته باشد و از همه بدتر طرفدار هم مقابل پیشکسوتی که جوانی اش را برای باشگاه گذاشته جبهه بگیرد.

 

کاری کردند طرفدار جلوی اسطوره استقلال قرار گرفت


 من کاری به این ندارم که آمدن فرهاد مجیدی به عنوان اسطوره به استقلال تصمیم درستی بود یا نه اما وقتی می بینم طرفدار برای اسطوره این گونه در فضای مجازی خط و نشان می کشد که جانشین استراماچونی نشود و سایر پیشکسوتان هم از این اتفاق حمایت نمی کنند بیشتر افسوس می خورم.

 

بازگرداندن استراماچونی تنها راهکار مشکلات نیست


وزارت ورزش اگر به دنبال تعیین تکلیف و سرانجامی خوب برای استقلال است باید باشگاه را به دست مدیریتی قوی و پیشکسوتانی کاربلد بدهد که بهترین و کلیدی ترین تصمیمات را آنها بگیرند. این تیم نیاز به یک کادر فنی قوی دارد چه خارجی چه داخلی. نمی دانم و اصلا در جریان روند بازگشت آقای استراماچونی نیستم اما اگر بنا باشد که ایشان برگردد هم باز مشکلات حل نمی شود چون پازل در این باشگاه ناقص است و نیاز هست تیمی قوی از حیث مدیریتی برباشگاه نظارت داشته باشد. به نظرم بازگرداندن استراماچونی تنها راه حل دگرگونی استقلال نیست و نیاز به تصمیماتی بزرگ تر هم حس می شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.