کد خبر : 1658822 | 08 دی 1398 ساعت 14:57 | 41.8K بازدید | 0 دیدگاه

خبر خوب برای آبی ها 

استقلال تا 24 دی برای ویرایش لیست آسیایی زمان دارد

هرچند استقلال باید روز سه شنبه لیست خود را برای شرکت در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به ای اف سی ارسال کند اما این لیست قابلیت ویرایش دارد.

به گزارش "ورزش سه"، جمعه شب بود که علی فتح الله زاده در برنامه ورزش از نگاه 2 خبر از ضرب الاجل باشگاه برای ارسال لیست آسیای این تیم برای شرکت در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا داد اما با نگاهی به قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص می شود این لیست تا چند روز قبل از شروع بازی در راند اول مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا قابل تغییر است.

 

طبق قانون استقلال باید لیست اولیه خود را برای حضور در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا تا روز چهارشنبه به کنفدارسیون فوتبال آسیا ارسال کند، لیستی که می تواند تا 30 بازیکن گنجایش داشته باشد.

 

با این حال استقلال 7 روز قبل از بازی با برنده بازی الفیصلی اردن- الکویت کویت می تواند لیست خود را ویرایش کند، با این شرایط استقلال می تواند تا روز بیست و چهارم دی ماه 5 نفر را از لیست اولیه خود خارج و 5 بازیکن را به آن اضافه کند.

 

نکته مهم ماجرا این است که این لیست برای بازی بعدی استقلال در مرحله پلی آف برابر الریان هم بدون تغییر باقی خواهد ماند و بعد از آن است که آبی ها می توانند برای مرحله گروهی دوباره لیست جدیدی به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند.

 

با این شرایط استقلال حدود 15 روز وقت دارد که بازیکنان مورد نیاز خود را جذب کند تا بتوانند با نفرات کامل به استقبال دو بازی سرنوشت ساز در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا برود. 

 

در روزهایی که استقلال درگیر انتخاب سرمربی جدید است، مدیران باشگاه باید به صورت موازی کارهای جذب بازیکن را هم پیش ببرند تا تیمی تقویت شده راهی مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شود.

دیدگاهها