حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1659287/35 زمان: 08:58   1398/10/11 بازدید: 29,988

استراماچونی معدن ایده های ناب فوتبال است

رئیس اودینزه طرفدار سرمربی مستعفی استقلال

در آخرین روز سال 2019 و قبل از ورود به سال جدید میلادی رئیس باشگاه اودینزه به تشریح عملکردش در یک دهه گذشته پرداخت و سرمربی مستعفی استقلال را انتخاب اشتباهی ندانست.

به گزارش "ورزش سه"، فرانکو سولداتی رئیس باشگاه اودینزه طی یک دهه گذشته انقلاب بزرگی در این تیم ایجاد کرده است. در این بین اما او بیش از ده تصمیم جنجالی در نیمکت مربیان گرفت که نام آندره آ استراماچونی سرمربی مستعفی این روزهای استقلال ایران نیز در میان این تصمیمات جنجالی او دیده می شود.


سولداتی که رفته رفته به یکی از قدیمی ترین روسای باشگاه در فوتبال ایتالیا تبدیل شده است با وجود این که اودینزه را صاحب یکی از مدرن ترین ورزشگاه های حال حاضر ایتالیا به نام فریولی آرنا کرده است اما با 10 جابه جایی در یک دهه گذشته رکوردی عجیب از خود برجای گذاشت تا در آخرین روز سال 2019 وب سایت توتو اودینزه در مصاحبه ای خواندنی در صدد اعتراف گرفتن از این رئیس پرحاشیه باشد.

 


در بخشی از صحبت های سولداتی وقتی موضوع به انتخاب استراماچونی بعد از برکناری از اینترمیلان کشیده شد، رئیس اودینزه با پافشاری روی این موضوع که انتخاب آندره آ اصلا اشتباه نبود، گفت:«ورود استراماچونی و عملکردی که تیم تحت نظر او داشت سوای از نتیجه گیری نکات متفاوتی را برای ما رقم زد چون استراماچونی با نشان دادن این واقعیت که معدن ایده های ناب فوتبال است، ثابت کرد نشستن روی صندلی هدایت اودینزه اصلا کار اشتباهی نبوده و من از این تصمیم خوشحالم و همچنان هم طرفدار او هستم».

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.