کد خبر: 1659922/29 زمان: 17:28   1398/10/14 بازدید: 30,790

با تایید نونو اسپیریتو

وولوز مدافع قرضی رئال را پس فرستاد!

خسوس وایه خو پس از شش ماه تلخ در ولورهمپتون به رئال بازخواهد گشت تا نیم فصل دوم به تیمی دیگر منتقل شود.

به گزارش "ورزش سه"، خسوس وایه خو سه سال پیش از ساراگوسا به رئال مادرید پیوست. او در آن مقطع کاپیتان تیم زیر 18 ساله های اسپانیا بود. وایه خو پس از یک نیم فصل حضور قرضی در تیم سابقش، راهی اینتراخت فرانکفورت شد و یک سال بسیار خوب را در این تیم سپری کرد تا اینکه زیدان تصمیم گرفت او را در فصل 18-2017 به رئال برگرداند.

 

 

 

 

اوضاع برای وایه خو در دو فصل گذشته خوب پیش نرفت و در نهایت او ترجیح داد به صورت قرضی به وولورهمپتون برود. دلیل این انتقال تماس نونو اسپیریتو سرمربی وولوز با وایه خو بود و در نهایت مدافع جوان راضی شد تا راهی لیگ برتر شود اما در نیم فصل اول او به ندرت در ترکیب گرگ ها قرار گرفت و در دو ماه گذشته حتی یک دقیقه هم بازی نکرده است.

 

 

 

 

رسانه های اسپانیایی هفته گذشته ادعا کردند که رئال قصد باز پس گیری وایه خو را دارد و نونو اسپیریتو هم تایید کرد که دیگر علاقه ای برای حفظ این بازیکن ندارد:« می خواهم روشن بگویم که خسوس وایه خو دیگر با ما نخواهد بود. او در یک مقطعی خوب بازی می کرد ولی در برخی بازی ها خوب نبود. مشکل همینجاست. او در بازی هایش تداوم ندارد و واضح است که شرایط برایش خوب پیش نرفت.

وقتی اوضاع مطابق میل شما پیش نمی رود، باید برنامه های خود را تغییر دهید. خسوس می خواهد بیشتر بازی کند و این در وولوز امکان پذیر نیست. برخی مواقع زمان برای اثبات خودتان در یک تیم ندارید و در مورد وایه خو نیز همینطور است چرا که سه طرف یعنی مربی، خود بازیکن و باشگاه ها همه باید برای ادامه حضور او موافق باشند.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.