حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1661019/50 زمان: 12:20   1398/10/20 بازدید: 15,247

چالش گلر برایتون برای کمک به آتش‌سوزی استرالیا

دروازه‌بان استرالیایی برایتون اعلام کرد در بازی‌های این هفته لیگ برتر انگلیس به ازای هر سیوی که دروازه‌بانها در این لیگ انجام دهند مبلغی برای مبارزه با آتش‌سوزی گسترده در استرالیا پرداخت خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مت رایان، دروازه‌بان استرالیایی باشگاه برایتون که در این تیم با علیرضا جهانبخش همبازی است اعلام کرد در بازی‌های هفته آتی لیگ برتر جزیره به ازای هر یک سیوی که دروازه‌بانها انجام بدهند مبلغ 500 دلار استرالیا معادل 308 یورو به عملیات مبارزه با آتش‌سوزی در این کشور اختصاص خواهد داد.

 

 

کشور رایان، استرالیا چند هفته‌ای است با بحران گسترده آتش‌سوزی در جنگل‌ها مواجه است. بحرانی که تا کنون به کشته و زخمی شدن تعدادی انسان و از بین رفتن گسترده حیوانات و پوشش گیاهی منجر شده است. رایان که در شهر سیدنی بزرگ شده و دروازه‌بان اول تیم ملی استرالیا است می‌گوید مشتاق کمک مالی به عملیات مبارزه با آتش‌سوزی است و امیدوار است خودش و دیگر هم‌قطارانش در لیگ برتر بتوانند با انجام سیوهای متعدد او را در این کمپین یاری کنند.

 

رایان در صفحه اینستاگرام خود در این باره نوشت:" با توجه به تخریب و ویرانی ایجاد شده توسط آتش‌سوزی در کشورم استرالیا، من به ازای هر یک سیوی که این هفته در لیگ برتر توسط هر کدام از دروازه‌بانهای تیمهای لیگ برتری انجام شود 500 دلار استرالیا به عملیات مبارزه با آتش‌سوزی کمک مالی خواهم کرد".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.