کد خبر: 1661588/4 زمان: 09:51   1398/10/23 بازدید: 86,419

حمله شبانه به لیست مازاد

عالیشاه برگشت - احمدزاده فسخ کرد

تصمیم عجیب باشگاه در فسخ شبانه با هافبک شماره 10 این تیم با واکنش‌های متفاوتی همراه بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که امید عالیشاه با غیبت در تمرینات آماده سازی بعد از تعطیلات نیم فصل، شایعه حضورش در لیست مازاد پرسپولیس را تقویت کرد. با این حال در اتفاقی عجیب باشگاه پرسپولیس شب گذشته در فسخ نیمه شب خود، با فرشاد احمدزاده به توافق دست یافت و این هافبک شماره 10 که در ابتدای فصل به این تیم پیوسته بود، به همکاری‌اش خاتمه داد.


این اتفاق باعث شد تا بازگشت امید عالیشاه به این تیم بار دیگر قطعی شود و هافبک باسابقه سرخپوشان که یکی از کاپیتان‌های این تیم نیز محسوب می‌شود با مجوز باشگاه بار دیگر در تمرینات این تیم حاضر شود و امیدوار باشد با جدایی گابریل کالدرون برخلاف نیم فصل اول سرنوشت او تغییر کرده و بتواند فرصت بیشتری در ترکیب تیم به دست بیاورد.


در خصوص بازگشت و جدایی فرشاد احمدزاده و تغییر در لیست مازاد پرسپولیس اما حرف و حدیث زیادی وجود دارد، از رابطه نزدیکی که عالیشاه با باشگاه و اطرافیانش داشته و همچنین سابقه همکاری با محمدحسن انصاریفرد و مدیر روابط عمومی کنونی این باشگاه در زمان حضورش در راه آهن در کنار مدیربرنامه مشترک او با سرمربی احتمالی بعدی باشگاه، این شرایط را برای بازگشت وی و ادامه حضور در پرسپولیس افزایش داده است.


احمدزاده که نامش در لیست مازاد کالدرون قرار نداشت و تنها شایعاتی در خصوص قرار گرفتن نام او در لیست رزرو مازاد، در صورتی که باشگاه موفق به جذب بیش از دو بازیکن شود وجود داشت، در نهایت در شرایطی که با شروع تمرینات نیم فصل دوم در جمع دیگر هم‌تیمی‌هایش حضور داشت و کریم باقری نیز از آمادگی او تمجید کرده بود، در فراخوانی شبانه راهی باشگاه شد و طی جلسه‌ی کوتاهی که داشت با فسخ قرارداد خود برای موفقیت تیم اعلام آمادگی کرد.

 


با این حال نکته عجیب اینجاست که قرار گرفتن نام فرشاد احمدزاده در لیست مازاد بر اساس برنامه کدام مربی و فرد در باشگاه پرسپولیس بوده است و در فاصله کمتر از 24 ساعت به پایان مهلت نقل و انتقالات چه برنامه‌ای برای تقویت و خروج بازیکنان وجود دارد؛ انصاریفرد اما در واکنش به این موضوع گفته: با سرمربیانی که کاندیدای حضور در پرسپولیس بودند مشورت کردند و آنها لیست خود را دادند و به این منظور تصمیم به پایان همکاری با این بازیکن گرفتیم.

 

باشگاه پرسپولیس دقایقی پیش نیز با کریستین اوساگوآنا به توافق دست یافت و این در حالیست که مذاکرات با این مهاجم نیجریه‌ای طی شب گذشته نیمه کاره مانده بود. مدیرعامل پرسپولیس اکنون امیدوار است با جذب اولین بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی و برطرف کردن بزرگترین ضعف تیم در خط حمله، به دنبال تقویت تیم در دیگر پست‌ها باشد و باید دید طی ساعات باقی مانده از فرصت نقل و انتقالات چه خبر ویژه دیگری از باشگاه منتشر خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.