کد خبر: 1661794/47 زمان: 21:27   1398/10/23 بازدید: 69,036

آخرین تمرین ماهینی در تیم پرسپولیس (عکس)

حسین ماهینی ظهر امروز آخرین تمرین خود در تیم پرسپولیس را انجام داد.

به گزارش "ورزش سه"، حسین ماهینی دفاع راست تیم پرسپولیس در شرایطی در لیست مازاد قرار گرفت که کمتر کسی تصور این تصمیم را از سوی باشگاه پرسپولیس داشت. در ابتدای نقل و انتقالات، امید عالیشاه به عنوان جدی‌ترین خروجی سرخ ها مطرح می‌شد اما در نهایت این فرشاد احمدزاده و حسین ماهینی بودند که از پرسپولیس کنار گذاشته شدند تا دو بازیکن باسابقه این تیم، در لیست خروجی باشند.

 

حسین ماهینی از لیگ دوازدهم در پرسپولیس حضور داشت و در این بین تنها یک سال و نیم به خاطر سربازی به تیم ملوان پیوست. در اولین فصل بازی با پیراهن پرسپولیس، او شاگرد مانوئل ژوزه و سپس یحیی گل محمدی شد و جزو بازیکنانی بود که بیشترین تعداد بازی را زیر نظر گل محمدی انجام داد اما در آخرین بازی با هدایت این مربی، اشتباه مهلکی را مرتکب شد تا بازی پرسپولیس - سپاهان به تساوی کشیده شود.

 

ماهینی که امروز آخرین تمرین خود را پشت سر گذاشت و سپس خبر قرارگیری در لیست مازاد را شنید، در دوران برانکو جزو بازیکنان اصلی بود و در پست های غیرتخصصی از جمله دفاع چپ، دفاع میانی و هافبک دفاعی نقش آفرینی کرد اما پارگی رباط صلیبی در بازی با استقلال باعث شد تا فصل را از دست بدهد. باوجود بهبود مصدومیت، وی این فصل هم خیلی بازی نکرد و سرانجام در آخرین روز نقل و انتقالات زمستانی، از جمع قرمزها کنار رفت.

 

با جدایی کاپیتان دوم پرسپولیسی ها که هنوز مقصد خود را مشخص نکرده، پرسپولیس تنها مهدی شیری را به عنوان دفاع راست خواهد داشت. همچنین سوال اصلی این است که کنار گذاشتن ماهینی تصمیم یحیی گل محمدی بوده یا کریم باقری یا باشگاه پرسپولیس؟

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.