کد خبر: 1661856/47 زمان: 10:47   1398/10/24 بازدید: 10,234

محمودی: شب سرنگونی هواپیما، نخوابیدیم

شهرام محمودی می‌گوید خیلی از بازیکنان به خاطر ماجرای سرنگونی هواپیمای مسافربری حتی شب را نخوابیدند اما به خاطر مردم روی کارشان متمرکز شدند.

به گزارش "ورزش سه"، شهرام محمودی ستاره تیم والیبال ایران در گفتگو با خبرنگار ما راجع به صعود تیم المپیک گفت: خدا را شکر توانستیم برای بار دوم صعود کنیم به المپیک. تورنمنت سختی بود و واقعا هم استرس داشتیم چون بازی ها تک حذفی بود. خدا را شکر توانستیم دل مردم را در این وضعیت آشفته شاد کنیم و یک مقدار شادی را به خانه مردم ببریم. امیدوارم این روند را در المپیک هم داشته باشیم.

 

 محمودی در ادامه به بازی با کره نیز اشاره کرد و گفت: متاسفانه استرس خیلی بالا بود. کره تیم خیلی خوبی است و بازی ما با این تیم با مشکل مواجه می‌شود اما توانستیم بازی را کنترل کنیم و پیروز شویم. خیلی خوشحالیم از این صعود و امیدواریم مردم هم خوشحال شوند.

 

او درباره سرنگونی هواپیمای مسافربری و تاثیر آن بر وضعیت تیم ملی نیز عنوان کرد: شب فینال بود که آن خبر را متوجه شدیم و بسیار ناراحت شدیم و نمی‌دانستیم باید چه کار کنیم. خیلی از بچه ها شب نتوانستند بخوابند اما به خاطر مردم روی کارشان متمرکز شدند و توانستند بازی را ببرند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.