حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1661895/43 زمان: 12:52   1398/10/24 بازدید: 15,081

دیوار ایرانی تساوی را تضمین کرد

عملیات نجات با جلیقه ضد گل (عکس)

عملکرد خوب امیرعابدزاده در بازی هفته شانزدهم رقابت های لیگ فوتبال پرتغال باعث شد تا رسانه های مختلف به تمجید از او بپردازند.

به گزارش" ورزش سه" ماریتیمو در یک بازی خانگی برابر ویتوریا گیمارش تیم ششم جدول رده بندی با نمایش دروازه بان ایرانی اش توانست به یک امتیاز دست پیدا کند. یکی از روزنامه های پرتغالی در این رابطه نوشت :" هواداران ماریتیمو احتمالا از دروازه بان تیمشان بابت این مساوی متشکر هستند."


براساس تحلیلی که برخی از رسانه های ورزشی پرتغال داشته اند گیمارش در حالی که می توانست به سه امتیاز بازی دست پیدا کند به سد محکمی چون دروازه بان ماریتیمو برخورد کرد. امیر عابدزاده در این بازی 8 سیو موفق داشت و چند بار دروازه تیمش را از باز شدن نجات داد.


عابدزاده بعد از این بازی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب و از سوی رسانه های معتبر در تیم منتخب هفته این رقابت ها جای گرفت.


دیروز نیز روزنامه های پرتغالی با اختصاص دادن بخش قابل توجهی از صفحاتشان به عملکرد فوق العاده این دروازه بان ایرانی او را عامل کسب این یک امتیاز خانگی برای ماریتیمو دانسته اند. نشریات پرتغالی برای عملکرد خوب عابدزاده و 8 سیو موثر او از تیترهای جالب و حماسی استفاده کردند از جمله تیتر:" دیوار ایرانی امتیاز را تضمین کرد." و یا " امیر با یک جلیقه ضد گل دروازه را حفظ کرد."

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.