کد خبر: 1661911/50 زمان: 13:45   1398/10/24 بازدید: 11,912

نگرانی یونایتد؛ رایولا می‌خواهد ایجنت راشفورد شود

به گزارش دیلی‌میل، مینو رایولا ایجنت جنجالی فوتبال مذاکراتی را با مارکوس راشفورد برگزار کرده تا مدیریت برنامه‌های این ستاره منچستریونایتد را هم به عهده بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، بر اساس گزارش دیلی‌میل، مینو رایولا ایجنت جنجالی و خبرساز فوتبال مذاکراتی با مدیر برنامه‌های فعلی مارکوس راشفورد و این بازیکن انگلیسی انجام داده تا بتواند مدیریت برنامه‌های او را به عهده بگیرد. مدیریت برنامه‌های راشفورد در حال حاضر در دست برادرانش دین و دواین قرار دارد که آژانس ایجنتی خود را دارند.

 

 

رایولا اما در حالی که در حال حاضر ایجنت دو ستاره یونایتد، پل پوگبا و جسی لینگارد است در تلاش است تا راشفورد را هم به فهرست فوتبالیست‌های تحت قرارداد خود اضافه کند. بر اساس این گزارش رایولا پیش از این هم با برادران راشفورد درباره او مذاکراتی داشته و آنها درباره وضعیت برادرشان با رایولا صلاح و مشورت کرده‌اند.

 

این خبر یک هفته بعد از آن منتشر می‌شود که رایولا توانست جسی لینگارد، دیگر ستاره یونایتد را هم زیر بال و پر بگیرد. گفته می‌شود این استراتژی رایولا برای برقراری ارتباط با تعداد بیشتری از بازیکنان انگلیسی است و او به منظور قوی کردن دست خود در بازار انگلیس مارکوس راشفورد را هدف گرفته است.

 

 

این مسلما برای منچستریونایتد خبر خوبی نیست چرا که این باشگاه در مساله پل پوگبا با رایولا تضاد منافع پیدا کرده و رابطه دو طرف کاملا شکرآب است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.