کد خبر: 1661997/29 زمان: 18:29   1398/10/24 بازدید: 34,967

گزارش آاس؛

پاداش هنگفت رئال برای قهرمانی در سوپرکاپ

رئال مادرید 12 میلیون یورو برای قهرمانی و شش میلیون یورو برای حضور در سوپرکاپ اسپانیا عایدی داشت.

به گزارش "ورزش سه"،  رئال مادرید در اولین دوره چهار تیمی سوپرکاپ اسپانیا با شکست اتلتیکومادرید در بازی فینال، قهرمان تورنمنتی شد که عربستان سعودی میزبان آن بود.

 

 

 

 

هر یک از بازیکنان تیم فوتبال رئال مادرید بابت قهرمانی این تیم در سوپرکاپ اسپانیا رقمی اولیه معادل 150 هزار یورو دریافت کرده‌اند. به لطف قرارداد چند 10 میلیون یورویی که فدراسیون فوتبال اسپانیا با سعودی‌ها بسته، این سازمان توانسته جوایز نقدی تیم‌های شرکت کننده و بازیکنان آنها را افزایش دهد و از این رو باشگاه رئال مادرید بابت قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا 12 میلیون یورو پاداش دریافت می‌کند. علاوه بر این اما هر یک از بازیکنان این تیم هم 150 هزار یورو پاداش می‌گیرند.

هر یک از چهار تیم شرکت کننده در این رقابت‌ها تنها به صرف حضور پاداش معینی داشتند. تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا هر یک 6 میلیون یورو، اتلتیکومادرید 4 میلیون یورو و والنسیا 1.7 میلیون یورو پاداش دریافت کرده‌اند. به این رقم اما مبالغ دیگری از محل قراردادهای اسپانسری و تجاری دیگر هم افزوده می شود به طوری که در مورد باشگاه رئال مادرید مجموع سود حاصل از سفر به عربستان به 12 میلیون یورو افزایش پیدا کرده است.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.