کد خبر: 1662187/48 زمان: 16:17   1398/10/25 بازدید: 16,209

اولین اظهار نظر رادولوویچ

شش ماه دیگر برای ذوب‌آهن بازیکن می‌خرم

سرمربی تازه وارد ذوب‌آهن گفت: باید شش ماه بگذرد تا ببینیم چه چیزهایی داریم و چه چیزهایی نیاز داریم تا پروژه و برنامه سال آینده را طراحی کنیم.

به گزارش "ورزش‌ سه"، میودراگ رادولوویچ سرمربی جدید ذوب‌آهن در مورد مشکلات مالی موجود در فوتبال ایران، گفت: من این سؤال را متوجه نمی‌شوم چون برای فوتبال اینجا هستم و کاری به مسائل مالی ندارم. من مربی هستم و نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم. فقط می‌خواهم در مورد فوتبال صحبت کنم. به اینجا آمده‌ام تا با همکاری یکدیگر بتوانیم تیم و باشگاهمان را به جایگاهی که باید برسانیم.

 

وی در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای ذوب‌آهن برای فصل آینده دارد، گفت: قرارداد من برای یک‌فصل و نیم است و باید در تیم ثبات ایجاد کنیم. این موقعیتی که داریم خوب نیست، باید ببینیم به چه چیزی نیاز داریم و باید موقعیت دوم و سوم را روی نیمکت برای خودمان ایجاد کنیم و برای به دست آوردن آن بجنگیم. می‌دانم که ذوب‌آهن چندین بار در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته، مطمئنم می‌توانیم با تلاش، همدلی و دلسوزی همه اعضای مجموعه، به موفقیت‌های چشمگیر برسیم.

 

رادولوویچ در مورد جذب بازیکنان مدنظرش گفت: الان بازار نقل و انتقالات بسته شده، وقتی برای جذب بازیکن جدید نداریم، باید شش ماه بگذرد تا ببینیم چه چیزهایی داریم و چه چیزهایی نیاز داریم تا پروژه و برنامه سال آینده را طراحی کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.