حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1662481/50 زمان: 13:00   1398/10/27 بازدید: 52,287

انتقال ستاره بتیس به بارسا؛ زودتر از موعد

به گزارش مارکا این احتمال وجود دارد که کیکه ستین سرمربی جدید بارسلونا، امرسون ستاره رئال بتیس را زودتر از آنچه گمان می‌رفت به بارسلونا منتقل کند.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه در روزهای اخیر خبرهایی در رسانه‌های اسپانیایی منتشر شده بود که کیکه ستین برای انتقال امرسون، ستاره رئال بتیس به بارسا برنامه‌ریزی کرده ولی حالا مارکا می‌گوید این احتمال وجود دارد که ستین زودتر از آنچه گمان می‌رفت این ستاره برزیلی را راهی نوکمپ کند.

 

 

قرارداد امرسون برزیلی با رئال بتیس تا تابستان 2021 ادامه دارد. ولی این احتمال وجود دارد که بارسا با پرداخت خسارت به رئال بتیس امرسون را در تابستان جاری راهی نوکمپ کند.

 

کیکه ستین این بازیکن برزیلی را به خوبی می‌شناسد و در زمان کار در رئال بتیس سابقه همکاری با او را دارد. مارکا معتقد است ستین این ستاره برزیلی را به عنوان یکی از کلیدهای حل مشکلات فعلی بارسلونا در پست دفاع راست می‌بیند.

 

در جریان دوران چهار ماهه همکاری کیکه ستین و امرسون در رئال بتیس، به نظر می‌رسید که او نتوانسته اعتماد مربی خود را بدست بیاورد چرا که او در جریان هفت بازی که ستین سکان هدایت بتیس را به عهده داشت از سوی او تنها به مدت 317 دقیقه به زمین فرستاده شده بود. ولی حالا به نظر می‌رسد نظر ستین درباره او برگشته.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.