حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1662482/4 زمان: 13:04   1398/10/27 بازدید: 157,275

احتمال هیجان انگیز در ایران و پرتغال 

طارمی زمستان به پورتو می پیوندد؟(عکس) 

 خبرنگار اُجوگو پرتغال مدعی شده باشگاه پورتو مقدمات توافق با مهدی طارمی برای حضور در این تیم را فراهم کرده است.

به گزارش "ورزش سه" ، طبق این ادعا در صورتی که انتقال «فرانچسکو سوارز» مهاجم برزیلی تیم پورتو به تیم آ.اس رم ایتالیا نهایی شود، طارمی گزینه جانشینی این بازیکن خواهد بود و به تیم پورتو می رود.


طارمی که در ابتدای فصل به باشگاه ریوآوه پیوسته نمایشی درخشان در جمع سبز و سفیدپوشان داشته و حالا این فرصت را دارد که در سطحی بالاتر و در باشگاهی که هرگز پای ایرانی ها به آن نرسیده بازهم خودی نشان دهد. 


طارمی که بعنوان آقای گل فوتبال ایران به قطر و سپس به پرتغال رفته است یکی از مهمترین استعدادهای فوتبال ایران در دهه گذشته محسوب می شود. اگر این انتقال در پنجره زمستانی رخ بدهد آن وقت است که می شود به آینده طارمی امیدوارتر هم شد که پورتو از مهمترین دروازه های کشف و پرورش ستارگان در فوتبال اروپاست.

 

مهدی طارمی که بعد از محرومیت 4 ماهه، از پرسپولیس جدا شده بود و راهی لیگ قطر و تیم الغرافه شد، تلاش خود را برای حضور در فوتبال اروپا و تجربه این شانس بزرگ را دنبال کرد. او در نهایت با انتخاب ریوآوه پرتغال به این خواسته خود دست یافت و این در حالی بود که پیشنهاد بازگشت به فوتبال ایران و پرسپولیس را رد کرده بود.
حضور در ریوآوه با درخشش جالب توجه این مهاجم ایرانی همراه شد و او با سود بردن از خلاقیت ذاتی‌اش خصوصا در گرفتن پنالتی از حریف توانست در لیگ پرتغال خبرساز شود. گرفتن پنج پنالتی و گلزنی و پاس گل‌های این بازیکن در نهایت اکنون باعث شده تا توجه تیم اول لیگ پرتغال به این بازیکن جلب شود و مطمئنا اکنون همه در فوتبال ایران خصوصا در انتظار این انتقال ویژه خواهند بود. طارمی در زمان پیوستن به ریوآوه نیز مدعی شده بود حضور در این باشگاه تنها برای شکستن طلسم حضورش در اروپا بوده و او رویاهای بزرگی را دنبال می‌کند و باید دید این انتقال در 27سالگی برای او محقق خواهد شد یا خیر.

 

 

این توییتی است که از خبرنگار روزنامه ورزشی جوگوی پرتغال نقل قول کرده که باشگاه پورتو مهدی طارمی را برای جایگزینی فرانچسکو سوارز زیر نظر دارد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.