حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1662506/41 زمان: 16:35   1398/10/27 بازدید: 5,819

از مردم عذرخواهی می کنم؛

نورافکن: حسرت المپیک به دل همه ما ماند

کاپیتان تیم امید از مردم به دلیل نرسیدن به المپیک عذرخواهی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، امید نورافکن پس از بازگشت به ایران بعد از رقابت های انتخابی المپیک گفت: همه تلاش‌‍‌مان را به کار گرفتیم ولی تیم ما با یک گل کمتر نسبت به ازبکستان از صعود بازماند. نمی‌خواهم شکست را توجیه کنم تیم ما به نوعی خوب کار نکرد. معتقد هستم زمانی که تیمی حذف می‌شود، یک نفر حذف نشده است و بلکه تمامی افراد آن تیم و مجموعه بد بودند.

 

او افزود: تیم‌های گروه ما مثل کره‌جنوبی و ازبکستان بازی های دوستانه ‌ای با برزیل، آرژانتین و  دیگر تیم‌های خوب انجام دادند که ما نتوانستیم این بازی‌ها را داشته باشیم. همه این‌ها دست به دست هم داد تا تیم ما حذف شود. همانطور که گفتم اصلا قصد توجیه ندارم. امیدوارم هستم که این شکست برایمان تجربه شود و جا دارد برای این شکست از مردم خوب ایران عذر خواهی کنم گرچه که با یک گل کمتر حذف شدیم و فاصله چندانی با رقیب نداشتیم ولی حسرت صعود همیشه به دل من و تمامی بچه‌های تیم خواهد ماند.

 

وی درباره فرصت سوزی های زیاد بازیکنان ایران گفت: در بازی مقابل ازبکستان و چین، ما موقعیت‌های بسیار زیادی را از دست دادیم و از طرف دیگر هم کره‌جنوبی ازبکستان را برد و متاسفانه ما مثل بازی مقابل ازبکستان از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و در نهایت حذف شدیم.

 

مدافع تیم امید ایران در پاسخ به اینکه گفته میشود اگر عارف غلامی و معراج اسماعیلی به تیم اضافه می‌شدند آن‌ها میتوانستند بهتر نتیجه بگیرند گفت: بحث ضعف دروازه و غیبت عارف غلامی در نهایت به نظر و تصمیم سرمربی تیم برمی گردد.‌ در این خصوص من نمی‌توانم نظری بدهم. مطمئنا کادر فنی از حق خودشان گذشتند و به فکر موفقیت و آینده عارف غلامی بودند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.