حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1662512/24 زمان: 16:49   1398/10/27 بازدید: 23,908

با حضور در بازی با شاهین بوشهر

اولین امتیاز دوران مربیگری سرمربی جدید شهرخودرو

مجتبی سرآسیایی که چند روز پیش از این برای اولین بار وارد عرصه مربیگری شد امروز توانست به همراه تیمش به اولین امتیاز خود دست پیدا کند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از قطعی شدن جدایی یحیی گل محمدی از جمع شهرخودرویی ها، نام های متفاوتی برای مربیگری این تیم به گوش رسید اما در نهایت نام مجتبی سرآسیایی، سرپرست این تیم به گوش رسید تا به عنوان سرمربی جدید روی نیمکت مشهدی ها بنشیند.

 

در نهایت با اعتماد حمیداوی، مالک تیم، این اتفاق افتاد تا شهرخودرویی ها نام ناشناخته ای را روی نیمکت خود نبینند. مجتبی سرآسیایی که از ابتدای موجودیت پدیده در این تیم حضور داشت و یکی از آشناترین نفرات به شرایط تیم بود پس از قبول هدایت فنی تیم، امروز در اولین دیدار به میدان رفت و در بوشهر تیمش را برابر شاهین شهرداری هدایت کرد.

 

شهرخودرویی ها که به دلیل بازی آسیایی امروز در هفدهمین دیدار خود در لیگ نوزدهم به میدان رفت و در نهایت توانست با تساوی بدون گل به کار خود پایان دهد. نتیجه ای که اولین امتیاز تاریخ دوران مربیگری سرآسیایی را به دنبال داشت و او پس از سال ها حضور در عرصه های مدیریتی و سرپرستی حالا در بعد فنی هم موفق شد برای شهرخودرویی ها امتیازی به همراه بیاورد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.