حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1662540/9 زمان: 19:26   1398/10/27 بازدید: 100,714

به هیچ عنوان در کشور ثالث بازی نمی کنیم

تهدید استقلال به کناره گیری از لیگ قهرمانان!

سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد که این تیم در زمین بی طرف با رقبای خود در لیگ قهرمانان آسیا بازی نخواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، اسماعیل خلیل زاده در مورد بازی های این تیم در زمین بی طرف در لیگ قهرمانان آسیا گفت: من قبل از این که نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا به دست فدراسیون فوتبال برسد گفتم ما به هیچ عنوان در زمین بی طرف بازی نمی کنیم و این سیاست باشگاه استقلال است.

 

او ادامه داد: ایران کشور امنی است و اعتقاد من این است که این مسائل بازی سیاسی است. ایران یکی از امن ترین کشورهای جهان است و ما به خاطر یک یا چند بازی عزت کشورمان را از دست نخواهیم داد.

 

سرپرست پست مدیرعاملی باشگاه استقلال در مورد اینکه انصراف باشگاه های ایرانی تبعاتی خواهد داشت یا نه گفت: به هرحال فردا با مدیران باشگاه های آسیایی و فدراسیون فوتبال در وزارت ورزش و جوانان جلسه داریم اما من با اطمینان می گویم هرتصمیمی که منجر به بازی کردن ما در زمین بی طرف بشود را قبول نمی کنیم، حاضر نیستیم در کشور ثالث بازی کنیم و تبعات آن را هم می پذیریم.

امروز کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد بازی باشگاه های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا در کشور بی طرف برگزار خواهد شد و این موضوعی است که با اعتراض باشگاه های ایرانی و تهدید آنها به کنارگیری از این رقابت ها شده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.