حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1662803/42 زمان: 23:29   1398/10/28 بازدید: 30,798

یوونتوس در فکر معاوضه برناردسکی با هافبک بارسلونا

یوونتوس قصد دارد مقدمات معاوضه فدریکو برناردسکی با ایوان راکیتیچ را فراهم کند.

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس در تابستان سال 2019 تلاش زیادی برای جذب ایوان راکیتیچ داشت و حتی ستاره 31 ساله و کروات بعدها عنوان کرد کریستیانو رونالدو نیز با او تماس گرفته و خواهان انتقالش به تورین شده است، اما در نهایت راکیتیچ در بارسلونا ماندنی شد.

 

 

نیمکت نشینی های متوالی در اوایل فصل باعث ابراز نارضایتی های علنی ایوان راکیتیچ از شرایط شد و به نظر می رسید او قطعا در زمستان از بارسلونا جدا خواهد شد. اما در ادامه فصل ارنستو والورده به راکیتیچ میدان داد و حالا و با اخراج این سرمربی، شرایط برای او زیر نظر کیکه ستین در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

اما امروز شبکه اسکای اسپورتس مدعی شد یوونتوس پیشنهاد معاوضه فدریکو برناردسکی، وینگر جوان و ایتالیایی خود را با ایوان راکیتیچ به بارسلونا ارائه داد. برناردسکی حدود شش سال از ستاره کروات بارسلونا جوان تر است و مائوریتسیو ساری در این فصل به تناوب از او در ترکیب استفاده کرده است. اما با توجه به جدایی والورده، احتمالا ایوان راکیتیچ در این مقطع علاقه ای به تصمیم گیری نداشته و منتظر تصمیمات کیکه ستین در ادامه فصل برای روشن شدن تکلیفش خواهد ماند. در تابستان نیز اخباری در مورد احتمال انتقال فدریکو برناردسکی به بارسلونا مطرح شده بود و به نظر می رسد مدیران این تیم بی میل به جذب این وینگر 25 ساله و ایتالیایی نیستند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.