حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1662991/41 زمان: 20:19   1398/10/29 بازدید: 10,183

نورافکن و محبی؛ آماده در تمرینات سپاهان ! (عکس)

محمد محبی و امید نورافکن دو عضو تاثیرگذار تیم امید به شمار می رفتند که البته حضور این دو بازیکن هم نتوانست به ناکامی ایران خاتمه دهد.

به گزارش "ورزش سه"، بخشی از حرف های امیرحسین پیروانی در دفاع از عملکرد کادر فنی تیم امید به محمد محبی اختصاص داشت و اینکه چرا در دقیقه 40 بازی دوم برابر کره جنوبی که با شکست 2 بر 1 امیدهای ایران خاتمه یافت، مربیان اقدام به تعویض محمد محبی کرده اند.


پیروانی دستیار حمید استیلی توضیح داد که محبی به دلیل عدم اجرایی دستورات کادر فنی و همینطور مصدومیتی که از ناحیه مچ پا داشت، از ترکیب خارج شده است.


گفتنی است محمد محبی در دیدار سوم برابر چین هم علیرغم تمام فشاری که کادر فنی تیم امید برای برگزارنشدن دیدار استقلال و سپاهان ایجاد کرده بود، مورد استفاده قرار نگرفت.


همچنین حمید استیلی در رابطه با امید نورافکن هم حرف های مشابهی زد و گفت که او با مصدومیت از ناحیه دنده به اردوی تیم امید آمده؛ در بحث مسائل فنی نیز عنوان کرد که در تمام اردوهای تیم امید او در پست دفاع میانی بازی کرده و بدین ترتیب از تصمیم خود برای استفاده از این بازیکن در پست دفاع میانی دفاع کرد.


حالا و پس از پشت سر گذاشتن یک تورنمنت ناموفق، محبی و نورافکن که به ترتیب در دو پست وینگر راست و هافبک دفاعی، دو بازیکن تاثیر گذار طلایی پوشان طی نیم فصل اول بودند، به سایر نفرات ملحق شده اند و آماده شروع مجدد بازی ها می شوند.

 

 


عکس ها از ابوالفضل ناظوری

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.