حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663183/4 زمان: 18:09   1398/10/30 بازدید: 54,518

بازگشت گلادیاتور پرسپولیسی با آمادگی کامل

هافبک دفاعی پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت مربوط به عمل جراحی، اکنون از آمادگی لازم برای همراهی این تیم در ادامه مسابقات برخوردار است.

به گزارش "ورزش سه"، کمال کامیابی نیا که در ابتدای فصل با توجه به مصدومیت‌های پیاپی و آزاردهنده از ناحیه کتف، در نهایت تصمیم به عمل جراحی و رهایی از این شرایط گرفت، اکنون آمادگی کامل خود را برای همراهی تیم به دست آورده است.

 

هافبک جنگنده و فیزیکی سرخپوشان که در روزهای پایانی نیم فصل نیز علیرغم اینکه هنوز از نظر کادرپزشکی شرایط نرمال و ایده آل همراهی تیم را کسب نکرده بود، از سوی کالدرون به کار گرفته شده بود، طی مدت اخیر شرایط مناسبی از حیث بدنی و عبور از دوران نقاهت را کسب کرده است تا از شرایط ایده آلی برای کمک به یحیی گل محمدی در ادامه فصل برخوردار باشد.

 

 

کامیابی نیا با توجه به خصوصیات فنی و کیفی‌اش در میانه میدان با جنگندگی بالا می‌تواند این تیم را در بازیابی توپ کمک کند و از نظر گلزنی نیز جزو هافبک‌های با آمار مناسب محسوب می‌شود، به نظر می‌رسد در نیم فصل دوم جزو بازیکنان تاثیرگذار ترکیب یحیی گل محمدی لقب گیرد و باید دید اکنون با عبور از مصدومیت‌های سریالی چه عملکردی از خود به جا خواهد گذاشت.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.