حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663391/7 زمان: 17:21   1398/11/01 بازدید: 18,378

پیروزی تیم اسکوچیچ با سوپرگل زهیوی

تیم صنعت نفت در دیداری دوستانه موفق شد تا با گل دیدنی رحیم زهیوی برابر استقلال خوزستان برنده شود.

به گزارش "ورزش سه"، تیم‌های صنعت نفت آبادان و استقلال خوزستان از ساعت 15:15دقیقه در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که در پایان تیم صنعت نفت موفق شد با نتیجه دو بر یک برابر حریف خود به برتری برسد.

 

شاگردان بختیاری زاده نمایش درخشانی در این دیدار داشتند و موقعیت‌های خوبی را نیز خلق کردند که یکی از این موقعیت‌ها با ضربه محمد معاوی وارد دروازه تیم صنعت نفت شد. میلاد جهانی روی ضربه آزاد تک گل طلایی پوشان را در این دیدار به ثمر رساند تا در نیمه نخست بازی به تساوی کشیده شود.

 

در نیمه دوم نیز دو تیم موقعیت‌هایی داشتند اما در ثانیه های پایانی بازی، رحیم زهیوی مهاجم سوسنگردی که قرار است به صنعت نفت بپیوندد با یک ضربه ایستگاهی دیدنی از پشت 18قدم دروازه آبی‌های اهواز را باز کرد و توانست این برد در نبردهای تدارکاتی را به ارمغان بیاورد.

 

 

ترکیب استقلال خوزستان:


علی عساکره، محمد بختیاری، رضا یزدان دوست، خالدی، بدوی، ملک‌نیا، هاشمی، حکیم نصاری،حسن معاوی، محمد معاوی و فرشید مهمدی.


ترکیب صنعت نفت آبادان:


ناصر سالاری، عقیل کعبی، محمد اهل شاخه، جعفر سلمانی، مهدی حنفی، عبدالله ناصری، میلاد جهانی، سید محمد قریشی، طالب ریکانی، مهدی مومنی و مسلم مجدمی


در ابتدای نیمه دوم و پس از حضور عیسی آل‌کثیر، هواداران آبادانی علیه تیم پرسپولیس شعار دادند. رحیم زهیوی که در اواسط نیمه دوم به میدان آمد، به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت که البته این مهاجم سوسنگردی با یک سوپرگل جواب تشویق آنها را در نخستین بازی با پیراهن صنعت نفت داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.