حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663493/52 زمان: 09:50   1398/11/02 بازدید: 23,009

جانشین لوئیس سوارز از والنسیا می آید؟!

نشریه مارکا، ادعا کرد که باشگاه بارسلونا برای خرید رودریگو مورنو، ستاره اسپانیایی والنسیا، در زمستان اقدام خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا به دنبال خرید یک مهاجم برای جانشینی لوئیس سوارز است که برای مدت طولانی به دلیل مصدومیت از میادین دور خواهد بود و بر اساس ادعای مارکا به نظر می رسد که گزینه اصلی سران بلوگرانا ستاره اسپانیایی والنسیا یعنی رودریگو مورنو است.

 

بارسلونا به دنبال بازیکنی است که بتواند سریعا خود را با تیم هماهنگ کند و به نظر می رسد رودریگو گزینه مناسبی برای این موضوع باشد چرا که به نظر می‌رسد او با سبک بازی تیم کیکه ستین سازگاری زیادی داشته باشد. در این بین اما یک مشکل بزرگ برای بارسلونا وجود دارد و آن هم هزینه انتقال رودریگو است چرا که به نظر می رسد باشگاه والنسیا برای فروش او مبلغ ۶۰ میلیون یورو می خواهد. از طرف دیگر بارسلونا برای تنظیم تراز مالی خود به ۱۲۴ میلیون درآمد زایی از طریق فروش بازیکن نیاز دارد و همین موضوع دردسر های این تیم را برای خرید رودریگو بیشتر می کند. این را هم باید در نظر داشت که بارسلونا این هفته با والنسیا در مستایا دیدار می‌کند.

 

 

 

 

پیر امریک اوبامیانگ گزینه دیگر سران بارسلونا به حساب می آید اما آرسنال راضی به فروش این ستاره گابنی خود نیست؛ اتفاقی که مشابه آن درباره ستاره لایپزیش یعنی تیمو ورنر نیز صدق می کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.