حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663534/50 زمان: 13:23   1398/11/02 بازدید: 20,590

حمله فرناندس به دوربین، در آستانه انتقال به یونایتد

برونو فرناندس ستاره اسپورتینگ که به نظر می‌رسد به زودی راهی یونایتد خواهد شد در بازی‌ای که می‌تواند آخرین بازی او برای این تیم باشد با عصبانیت زمین را ترک کرد و فورا وارد تونل ورزشگاه شد.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه به نظر می‌رسد ظرف چند روز آینده شاهد پیوستن رسمی برونو فرناندس، ستاره پرتغالی اسپورتینگ لیسبون به منچستریونایتد باشیم او در بازی دیروز این تیم که به نظر می‌رسد آخرین بازی او با پیراهن اسپورتینگ باشد از فرصت تشکر از هواداران این تیم استفاده نکرده و برعکس با خشم و عصبانیت و هل دادن دوربین زمین را ترک کرده و فورا وارد تونل ورزشگاه شد.

 

 

فرناندس که از شکست 2-1 اسپورتینگ مقابل براگا در نیمه‌نهایی تاکا دا لیگا ناراحت و عصبانی بود از فرصتی که برای خداحافظی با هواداران تیمش داشت استفاده نکرد. پاس گل اسپورتینگ در این بازی را فرناندس داده بود اما باخت در این بازی باعث شد او در نهایت واکنش خشمگینانه‌ای نشان بدهد.

 

 

 

 

بعد از به صدا درآمدن سوت پایان بازی فرناندس برای هواداران تیم اسپورتینگ که به ورزشگاه براگا آمده بودند نه دست تکان داد و نه تشویق‌شان کرد. او در حالیکه سعی داشت وارد تونل شده و از ورزشگاه خارج شود با فیلمبرداری روبرو شد که قصد داشت از او تصویربرداری کند و فرناندوس با عصبانیت او را هل داده و به راه خود ادامه داد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.