حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663571/24 زمان: 15:55   1398/11/02 بازدید: 20,109

پاسخ مجازی مدیرعامل اصفهانی فولادخوزستان؛

اصفهانی بودن نصیب هرکسی نمی شود

مدیرعامل فعلی فولادی ها با انتشار پستی در صفحه اجتماعی، اصفهانی بودن خود را مایه افتخار خود دانست. مطلبی که احتمالا در پاسخ به گفته ای از یکی از مدیران سابق فوتبال ایران منتشر شده است.

به گزارش "ورزش سه"، مدیرعامل سابق ذوبی ها و فعلی فولادی ها را می توان یکی از فعال‌ترین مدیران ورزشی ایران در صفحات اجتماعی دانست. سعید آذری امروز در جدیدترین پست خود در صفحه اجتماعی اینستاگرام اقدام جالبی را در دستور کار خود قرار داد و در حالی که پیش از این سابقه نداشته وی بر اصالت خود تاکید کرده و اصفهانی بودن خود را مایه افتخارش دانست.

 

البته به نظر می آید این اقدام آذری در پاسخ به گفته ای که پیش از این عنوان شده بوده و با اندکی کنکاش در این زمین به گفتگوی یکی دو روز پیش امیر عابدینی می رسیم. عابدینی که یکی از باتجربه ترین مدیران فوتبال ایران محسوب می شود درباره نفر بعدی رئیس فدراسیون فوتبال ایران، سعید آذری را گزینه ای کامل دانست و عنوان کرد وی از هر نظر می تواند به عنوان رئیس فدراسیون آغاز به کار کند و تنها ضعف وی می تواند اصفهانی بودن او باشد(به شوخی یا جدی).

 

پس از این موضوع آذری نیز بدون اینکه بخواهد اشاره به گفته های عابدینی داشته باشد با انتشار پستی درباره اصفهانی بودن خود به اظهارنظر پرداخت. آذری در مطلب خود نوشت:

 

روزی که مردان شهرم برای عزت ایران میجنگیدند و جان به جان آفرین میدادند کسی نگفت اصفهانی هستند، روزی که ورزشکاران شهرم قهرمان مسابقات ورزشی بزرگ مانند المپیک می شوند کسی نمیگوید اصفهانی هستن، وقتی که در المپیادهای علمی و نخبه پروری سر آمد کل فرزندان این مملکت و این مرز و بوم میشوند کسی حرفی نمیزند، یا روزی که اصغر فرهادی اصفهانی آنگونه جایزه هنری اسکار را میبرد باز هم اسمی از اصفهانی بودنش نیست.


ولی کافی است در فضایی نام یک اصفهانی برای هر رقابتی برده شود، اصفهانی بودن را شاخ میکنند، البته ما افتخار میکنیم که به عنوان یک اصفهانی به میدان مبارزه آمده ایم.


اصفهان بهترین شهر خدا

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.