حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663580/4 زمان: 16:32   1398/11/02 بازدید: 6,560

حاتمی: در نیم فصل دوم از منطقه سقوط فاصله می‌گیریم

مدافع راست پارس جنوبی با مثبت ارزیابی کردن شرایط فنی و روحی تیمش از انگیزه‌شان برای موفقیت در نیم فصل دوم می‌گوید.

به گزارش "ورزش سه"، پارس جنوبی جم در نیم فصل با شکل دادن تغییرات در کادرفنی و همچنین اضافه کردن چند بازیکن به لیست خود، به دنبال این است تا از منطقه خطر سقوط فرار کند. بابک حاتمی، مدافع راست این تیم درباره شرایط این تیم در اردوی آماده سازی پیش از شروع نیم فصل دوم می‌گوید: خدا را شکر از زمانی که آقای افاضلی  به همراه کادر جدیدشون به تیم پارس آمدند هم ازنظر روحی، روانی و هم از نظر فوتبالی خیلی بهتر شده‌ایم. گرچه از نظر دریافتی‌ها هنوز همه چیزعالی نیست ولی با این حال تمامی بازیکنان تیم همدل شدند تا در نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب کنیم.

 

وی در خصوص اینکه فکر می‌کند تیم پارس‌جم بتواند در نیم فصل دوم نتایج بهتری کسب کند یا خیر گفت: بازیکنانی جدیدی که به تیم ما اضافه شدند خوشبختانه از نظر فنی و اخلاقی بسیار بازیکنان خوبی هستند با توجه به هماهنگی که با بازیکنان قدیمی تیم رسیدند بدون شک این موضوع خیلی کمک خواهد کرد تا بتوانیم در ادامه فصل نتایج بهتری را کسب کنیم امیدوارم که بتوانیم در بازی اول تیممان در نیم فصل دوم مقابل ذوب‌آهن به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کنیم.

 

مدافع تیم پارس جنوبی جم درخصوص تجربه همکاری با هومن افاضلی گفت: قبلا با آقا هومن کار نکرده بودم ولی شناخت خوبی نسب به ایشان داشتم به جرات می‌توانم بگویم که آقای افاضلی مربی بسیارخوب با دانشی است و امیدوارم که بتوانیم در کنار یکدیگر نتایج خوبی را کسب کنیم  وبتوانیم تیم را از انتهای جدول بالا بکشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.