حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663657/13 زمان: 21:36   1398/11/02 بازدید: 18,900

مدیرعامل ستارگان: ثانیه ۱۰ به ما حمله کردند!

مدیرعامل باشگاه ستارگان ورامین به شدت از نحوه برگزاری مسابقه دیدار امروز این تیم برابر شهروند ساری انتقاد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، علی قالیشورانی درباره نیمه تمام ماندن بازی تیم‌های فوتسال «شهروند- ستارگان» در سالن سید رسول حسینی ساری برای دومین مسابقه پیاپی اظهار کرد: امروز در ساری عده‌ای معلوم‌الحال را در سالن مستقر کرده بودند، در همان ثانیه ۱۰ بازی به سمت نیمکت ما حمله‌ور شدند و به وسط بازی پریدند.

 

او با اشاره به اینکه قرار بود این مسابقه بدون حضور هواداران باشد، ابراز کرد: معنی بازی بدون تماشاگر این است؟ در صورت جلسه ۵۰ نفر به همراه عوامل تیم شهروند ساری قرار بود در سالن حضور داشته باشند، اما آیا عوامل باشگاه شهروند، افرادی که با قلدری شروع به ضرب و شتم تیم و  بازیکنان ما کردند، هستند؟

مدیرعامل باشگاه ستارگان اضافه کرد: به اعضای هیأت مدیره باشگاه ما اهانت شد و برای ضرب و شتم به سراغ آنان رفتند؛ عجیب این است که ناظر مسابقه می‌گوید در سالن کسی نیست و فقط عوامل تیم مقابل هستند. آقای ناظر کدام عوامل؟  شما امروز عملا قانون شکنی کردید و تا افراد از سالن بیرون نمی‌شدند، نباید اجازه برگزاری مسابقه را می‌دادید.

 

قالیشورانی یادآور شد: آیا معنای بازیِ بدون تماشاگر را من باید یاد عوامل برگزاری مسابقه بدهم؟ بازیِ بدون تماشاگر یعنی چه؟ شما برای ما معنا کنید. با این وجود، از نیروی انتظامی استان مازندران تشکر می‌کنم که با تاخیر دو ساعته و با اسکورت نیروی انتظامی از سالن مسابقه خارج شدیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.