حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663672/13 زمان: 00:00   1398/11/03 بازدید: 14,047

نماینده ساری: ورامینی‌ها با صندلی خالی دعوا کردند!

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی نسبت به اتفاقات دیدار تیم‌های فوتسال شهروند و ستارگان واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، محمد دامادی با ابراز تأسف از تکرار حرکت غیرحرفه‌ای و غیراخلاقی تیم فوتسال ستارگان ورامین، این حرکت را یک سناریوی از پیش تعیین شده دانست و گفت: در تماسی که با سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال داشتم، هشدار دادم که یک نفر در تیم ورامین این سناریوها را می‌نویسد و چون می‌دانند حریف تیم ما نمی‌شوند، با برنامه‌ریزی قبلی و رفتارهایی که حالا نخ نما شده، بدنبال هوچی‌گری و عبور از این مرحله‌اند، اما کور خواندند.

 

او ادامه داد: همه چیز از سالن ورامین شروع شد، همان سالنی که بسیاری از تیم‌های لیگ برتری از حاشیه‌ها و جنجال‌های برنامه‌ریزی شده آن گفتند، به بازیکنان شهر من توهین شد، یک عده قلچماق آنها را زدند، اما گوش کسی بدهکار نبود و چشم کسی ندید.

 

نماینده مردم ساری در مجلس اضافه کرد: فدراسیون فوتبال درخصوص بازی قبل در ساری به ناحق تماشاگران ما را از حضور در این بازی محروم نمود و حالا سناریوی دعوا با صندلی‌های خالی را به راه انداختند.

 

او یادآور شد: تحت هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم تیم متخلف ورامین با احیانا موج‌سواری رسانه‌ای و اظهار نظرهای خلاف واقع بخواهد فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی را تحت تاثیر خود قرار دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.